Щебетуха• 27 июня в 20:32

Порадьте, куди сходити в місті Ужгород

Цікаві заклади, розваги, кав´ярні, може якісь підземелля чи руїни)
ЯяяКакаджамбо• 27 июня в 20:33
то може погугліть?
Анонім Завгосп• 27 июня в 20:33
Замок, погуляти по центру міста.
Ще біля замку музей українського побуту, теж цікаво
66сезон666серия• 27 июня в 20:34
На підземелля і руїни вам в Одесу
автор Щебетуха • 27 июня в 20:35
Ответ дляАнонім Завгосп
Замок, погуляти по центру міста.
Так, це очевидно. Ще гарна набережна, парки, руїни Невицького замку, музеї.

Але може тут ще якісь ідеї будуть)
автор Щебетуха • 27 июня в 20:37
Ответ для66сезон666серия
На підземелля і руїни вам в Одесу
Була там))
Скоро їду в Ужгород
Зоркая Зорро• 27 июня в 20:41
Ресторан прям біля замка. Є дичина
автор Щебетуха • 27 июня в 20:43
Ответ дляЗоркая Зорро
Ресторан прям біля замка. Є дичина
Дякую!
Свідок Перемоги• 27 июня в 21:02
Ответ дляЩебетуха

Але може тут ще якісь ідеї будуть)
А больше там ничего и нет.
Сіточка• 27 июня в 23:04
Скансен, замок, Деца у нотаря, Горянська ротунда, окремо на день у Золоту гору рекомендую з´їздити, торти фірмові знайти й спробувати - Ужанська долина
СКИБИДЫШь• 28 июня в 07:33
Гарні кав´ярні - Меделін (їх декілька), Байрон, Ріверсайд. Ресторанчик непоганий біля замку.
Липова алея звісно
Своего не предлагать• 29 июня в 12:59
Замок в самому Ужгороді лише один. В Невицький доведеться їхати окремо. До ротунди також.
Деца у нотаря видовищна, але не прям в самому Ужгороді. Хоча й поряд. На таксі доїдете.
Походіть по центру, по набережній. Взагалі є багато фігурок в різних місцях, можна загуглити їх ’збирати’ їх потім. Але вже в центрі їх буде достатньо для вас.
Сходіть в скансен, ботсад.
Не знаю чи працює зараз Совине гніздо, на початку війни там надавали гуманітарну допомогу