Удальонка• 27 июня 2025

Розробила для себе цілу систему донатів

Не знаю для чого, можливо щоб цікавіше було)

Збори на дрони - 1000 грн, на РЕБи - 500, автівка - 100.

За яким принципом ви донатите?
долой_лама• 28 июня 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Ну, что вы, жена Цезаря вне подозрений
Та, це інше
Не гавкаю- но охраняю• 28 июня 2025
Ответ дляВкаблучках
У Вас трудности с пониманием прочитанного? В этой тема главная линия - зачем донатить и поддерживать войну? Надо сдаваться и будут Вам зарплаты и пенсии , как в рашке
Ну вони ж вєжлівиє люді
Kidstaff Bot• 28 июня 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Vesy• 28 июня 2025
Все, автор отдонатилась?
Korsika999• 28 июня 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Добре що хлопці так не мислять
Бо захищати таке населення ( народом не назвеш ) себе не поважати
А где в этой схеме государство? Они всё просрали, разокрали. Допустили войну. И опять не при чем?
Korsika999• 28 июня 2025
Детская одежда
Одяг та сумки• 28 июня 2025
я кожен раз 50 грн - по телеку штрих код якщ бачу - Знайомим іншу сумму більше. Багачі вдавіться для кого мої 50 мало- зараз натикають рука лице- усіж багаті . Податки плачу там військовий збір є теж... Я знаю багато людей багатих які хрен що донатять не розумію таких ... На початку війни воолонтерила хто знає тут була темка на пошиття трусів військовим збирала тканини. Та ще багато різного воолонтерили з чьоловіком з початку війни. Зрозуміла що не моє - часу купа витрачаєш, а коштів нуль отримуєш...
Jul-Ap• 28 июня 2025
У меня системы нет.
В основном помогаю одним и тем же, кто на нашем направлении воюет.
Иногда друзья просят поучаствовать в каком-то сборе , тоже стараюсь.
В большие фонды уже давненько не скидываю.
Одяг та сумки• 28 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
Удалено администрацией...
tala-li• 28 июня 2025
Управление госохраны президента купило роскошные внедорожники по 3,5 миллиона
А вы донатьте
Kidstaff Bot• 28 июня 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff