Нагайна• 27 июня 2025

Місяць без Instagram і TikTok — мій эксперимент

Я помітила, що підсіла на короткі відео й бездумне гортання стрічки у вільний час. Після таких «перерв» енергії мало залишалося для особистих справ, і я, маючи таку можливість, вирішила видалити ці додатки.

Перший тиждень було трохи незвично, але тяга заходити швидко зникла. За місяць я зрозуміла, що залежність минула.

Нещодавно знову встановила Instagram, але:
• відписалась від усього зайвого,
• поставила ліміт часу,
• і головне — більше не тягне!

А ви відчуваєте залежність від соцмереж? Пробували робити “детокс”? Як це було у вас?
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
О, пойду поиграю. Напомнили
А то здесь скучно
Гра - це позитивна залежність, я думаю
Чи ні?
Викупана• 28 июня 2025
Залежність не відчуваю, але працюю у соцмережах, тому видалити = звільнитися😅
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляВикупана
Тому я й написала, що мала таку можливість видалити на деякий час😉
Звоночек• 28 июня 2025
В мене їх немає. І не було ніколи крім фейсбуку.
Зараз лише робочий Вайбер. Все інше видалила.
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляЗвоночек
А що там у фейсбуці цікавого? Як раз ця соц мережа найменше викликала залежність. Вайбер туди ж
Бутерброд и я• 28 июня 2025
Вітаю!
Звоночек• 28 июня 2025
Ответ дляНагайна
У фейсбуці було багато тем цікавих для мене з професійної точки зору.Наукові роботи,дослідження,конференції та подібне.
Сегодня не целуюсь• 28 июня 2025
Не відчуваю залежність. Мене збуджують лише нудні стрімчики та семінари на 2-4 години. А оце 30 секунд - те саме, що покласти в рот цукерку і одразу виплюнути. Ніякого задоволення.
Крию матом страшно• 28 июня 2025
я підсіла в тредс читати різні потоки свідомості людей
diablo12• 28 июня 2025
Вы молодец, я тик ток не приемлю,ино вот в сети слишком часто, бесит меня эта зависимость. Вами горжусь
Луноходик_Ик• 28 июня 2025
Меня и не тянуло никогда, поигралась одно время и удалила. Новости в тг читаю. Ну и тут вишу когда скучно. Но все реже. Удачного эксперимента)
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Давно там?
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Що за семінари?
Ангел-предохранитель• 28 июня 2025
Понимаю о чем вы, реально ’жвачка для мозга’.
Барабан для дорослих• 28 июня 2025
Ответ дляНагайна
Цікаво, що це за гра.. У мене теж є улюблена гра, забула написати, але зараз вже теж рідше граю
Не смотрите что это за игра, очень затягивает)
Барабан для дорослих• 28 июня 2025
Ответ дляallo4ka21
Я только тут сижу. Все больше прихожу к выводу, что нужно сваливать, но жалко как-то, столько лет. Но жалко все меньше, особенно, после последнего бана
Почему обидно? За что сидите?
Барабан для дорослих• 28 июня 2025
Ответ дляВикупана
Ну если это ваша работа, то вы уже наверное ненавидите эти соц. сети, кстати, начать работать в инсте - это хороший способ избавиться от зависимости)
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Вы работаете в инсте?
Барабан для дорослих• 28 июня 2025
Ответ дляНагайна
Вы работаете в инсте?
Ещё нет, но уже планирую😂
автор Нагайна • 28 июня 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ещё нет, но уже планирую😂
Кем?
Барабан для дорослих• 28 июня 2025
Ответ дляНагайна
Кем?
Может мне здесь посоветуют что-то) Но можно например менеджером интернет-магазина инсты или таргетологом
МашМааш• 28 июня 2025
Инстаграма и тик тока у меня совсем нет и не было. Пока не хочется)

Могу залипнуть тут, на коротких видео в Ютубе мои в игре на телефоне. Периодически все игры удаляю, советчицу и Ютуб убрала из быстрого доступа, когда сокращаю время на это, явно самочувствие лучше , больше энергии и желаний
Весела моль• 28 июня 2025
Ха, 45 лет без инстаграм и тик ток, шах и мат!
Коко Шанель• 28 июня 2025
Без інста живу прекрасно, така помийка, якщо чесно, в тік тоці дивлюсь відео про одного кота, раз на тиждень, пару хвилин, поки каву п´ю, взагалі не розумію, що люди там годинами роблять.
младокошкина• 28 июня 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Поэтому не вылезали с советчицы
Тут другое, тут нет этих дебильных шортиков, у меня от них музыка в голове крутится беспрерывно
младокошкина• 28 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А я хочу от советчицы отлипнуть
Вот она забирает много времени
И читать уже особо нечего и захожу по привычке(
А могла б язык учить
Я не смогу, я тут 11 лет, тут живые люди, ну, часть так точно!
младокошкина• 28 июня 2025
Ответ длявкрации
У багатьох зараз залежність від соціальних мереж
Мене неймовірно дратує бездумне гортання стрічки
Через 5 хв я не розкажу, що там бачила
А я цитирую))). Раньше книги и фильмы цитировала, теперь мемы
младокошкина• 28 июня 2025
Ответ дляДонька подруги
самую большую зависимость вызывают видео с котами)
О, да
Яйцеголовая• 28 июня 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
В мене немає тік току і ІГ.
Вистачає поралниці ?
Яйцеголовая• 28 июня 2025
Ответ дляВесела моль
Зато з порадницею