Огірок та Помідорчик• 28 июня 2025
Що подарувати знайомій?
Їдемо в тур разом із знайомою, молода дівчина у якої все є. В дорозі буде день народження, що можна подарувати цікаве? Можливо сертифікат? Вона творча особистість
Сама вумна тутички• 28 июня 2025
Хороший солнцезащитный крем. Даже если он есть, то всё равно быстро заканчивается. Тем более на отдыхе.
Перша леді колгоспу• 28 июня 2025
Білети на щось. Може якийсь концерт чи театр, може в тому місті куди ви в тур або вже по приїзду.
Огірок та Помідорчик
• 28 июня 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
О дуже цікава ідея дякую))