Тро Нью-Йорку• 28 июня 2025
Що саме вам заважає покращити свої прибутки?
А давайте поділимося своїм досвідом, можливо комусь то буде корисним.
Без інфантильних заяв про хворі спини, десяток дітей, неможливість знайти роботу та що краще жити на 15 тисяч, але за рахунок чоловіка.
А саме твереза оцінка стану речей:
- мені 50, ніде не беруть оффлайн, але готова навчатися новому і працювати онлайн - не знаю як діяти
- мені 30, досвіду роботу нема, освіти нема, грошей нема навчатися - з чого почати?
- маю інвалідність, тому робота потрібна лише вдома, але не маю грошей на освіту і розуміння чому навчатися
- я за кордоном на виплатах, на життя не вистачає, шукаю підробіток, не знаю в який бік рухатися
По собі знаю, що коли в житті такий ступор, що не вистачає на необхідне, дуже важливо щоб хтось збоку інколи просто підказав елементарне та підтримав.
А саме твереза оцінка стану речей:
Тро Нью-Йорку
• 29 июня 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Стукати у всі можливі двері без страху, мати ідеї власного розвитку, також ще заважати може невпевненість
Для власного розвитку потрібна не стільки ідея, як стратегія.
Чим ви займаєтеся? Працюєте на себе чи найм?