Тро Нью-Йорку• 28 июня 2025
Що саме вам заважає покращити свої прибутки?
А давайте поділимося своїм досвідом, можливо комусь то буде корисним.
Без інфантильних заяв про хворі спини, десяток дітей, неможливість знайти роботу та що краще жити на 15 тисяч, але за рахунок чоловіка.
А саме твереза оцінка стану речей:
- мені 50, ніде не беруть оффлайн, але готова навчатися новому і працювати онлайн - не знаю як діяти
- мені 30, досвіду роботу нема, освіти нема, грошей нема навчатися - з чого почати?
- маю інвалідність, тому робота потрібна лише вдома, але не маю грошей на освіту і розуміння чому навчатися
- я за кордоном на виплатах, на життя не вистачає, шукаю підробіток, не знаю в який бік рухатися
По собі знаю, що коли в житті такий ступор, що не вистачає на необхідне, дуже важливо щоб хтось збоку інколи просто підказав елементарне та підтримав.
А саме твереза оцінка стану речей:
Курочка-чубаточка• 28 июня 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Так можна сказати про кожну професію..мені теж не варто було йти в кухарі, бо вже є Джеймі Олівер чи Поль Бокюз? Успішним можна бути на будь якому рівні. Тягнутись до вершини варто!
Кому варто? У вас є бажання тягнутись, тягніться. А хтось має інші плани на сьогодня, на завтра. Комусь на шиї чоловіка добре, хтось вирощує капусту, а хтось сімейний лікар, без світового імені, це їх життя, може їм подобається?
Хлопаю ресницами• 28 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
От! Це головне! Робити те що хочеться!
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляБла бла бла
Конечно есть, но вы не знаете сколько неизвестных..
А навіщо бути саме відомим? В мене жодної картини іменитої, бо навіщо вони мені в звичайній київській квартирі чи навіть в заміському бідинку? - все куплено в ІГ або на Пейзажці, або привезено з мандрівок - усюди ручна робота, переважно наші маляри, холст, акрил, масляні фарби, адекватна ціна від 2 до 6 т в середньому.
Для чого мене італійські шедеври, якщо я не колекціонер і не поціновувач?
Ну теоретично я щось та зможу купити, але навіщо?
Курочка-чубаточка• 28 июня 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
От! Це головне! Робити те що хочеться!
Головне не вважати, що раптом знаєш, як кому краще, і що варто сторонні людині робити.
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляНенька наша
только война. У меня сейчас подписаны два договора на длительные работы, и вот забрали рабочих двоих в тцк, очень редких профессий...как без них выполнять работы не знаю, специалистов этих процессий нет.
Шукати професіоналів в сусідніх країнах як варіант. Молдова?
Ненька наша• 28 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
навряд ли... у нас критичная инфраструктура (гражданское разминирование частично оказываем) и на эти специальности была бронь, но ее сняли.
Хлопаю ресницами• 28 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це золоте правило! Не давати порад якщо їх не просять.
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Технологом+керую невеликим підрозділом.Шеф місцевого масштабу на виробництві).
Наче й непогані,але я 30 років працюю і все мало😁.Є колеги,які отримують 120,150,200,і один навіть 260тис грн.Тому як би є куди рости,але вже мабуть все для мене.Зараз я просто прийшла,посиділа 6-6.5-7 годин,та й пішла.Нічого абсолютно складного не роблю.А якщо отримувати хоча б 100-120,то це вже з 8 до 18.00,і як білка в колесі будеш.
а що вас більше лякає - крутитися як білка в колесі чи працювати за ті гроші що отримуєте наразі?
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
Просто для людей, для анімешників, для геймерів, для рольовиків. Більше роботи не розглядаю, мені якщо чесно і так важко, бо маю енцефалопатію 3 ступеня, що відображається на житті.
Розумію. Тоді лише працювати наж пасивним доходом
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Який їх відсоток від тих хто пише? Аналогічно, скільки топ моделей, який відсоток від гарних жінок по всьому світу? Мінімальний. На багато більше повій і ескортниць, думаєте чому?
Ну добре, припустимо. Розпишіть як ви бачите цю статистику - який % серед гарних жінок є заробляє як топ модель, як звичайна модель, як ескорт, як повія?
Як це виглядає в цифрах на вашу думку?
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вам це звідки відомо? Логічно поясніть будь ласка.)) мені цікаве джерело інформації, на чому саме формуються висновки.
Тому що саме це прийшло вам до голови замість спитати напрямучим автор займається.
Не хочете розповісти чому замість спитати ви обираєте шлях знецінити?
Курочка-чубаточка• 28 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Як це виглядає в цифрах на вашу думку?
Навіщо? Я в ціх сферах не працювала, аналіз заробітних плат не робила, статистику не вела. Але є речі очевидні, для мене особисто. Які навіть без підрахунків зрозумілі.
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляДон Пэдро
що заважає? податкова
Ми обговорюємо легальні способи)
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляНенька наша
Ммм, а як щодо тих новітніх роботомашин-розміновувачів? Вони ж здається саме для того і виробляються
Курочка-чубаточка• 28 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Це все? Ну тоді з вашого тексту мені видається, що ви обираєте хамство як форму свого захисту. Хоча на вас ще ніхто не нападав і про вас мова взагалі не йшла. Мені нецікаво, чим ви займаєтесь.
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Чому тоді очевидні для вас речі н є очевидними для мене?
Можливо тому що то не очевидні насправді аксіоми, а ваші особисті усвідомлення?
Курочка-чубаточка• 28 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тому що ви розмірковуєте виключно з власного досвіду, як і я і будь хто інший. У нас з вами різний досвід і не факт що у вас він більший, для розуміння чогось конкретного. Ми всі розуміємося на різних речах. Щось я не розумію, щось не розумієте ви.
Тро Нью-Йорку
• 28 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Люба пані, якщо ви продовжуєте стверджувати що на випад
Интересно на какой странице автор «толкнет» вакансию брачки, бизнеса с мерикей или ссылку на страничку в инсте «научу зарабатывать»?!
дивно відповідати агресією - це виключно ваша думка і мене вона не цікавила.
Тому що агресія це і є здорова реакція людини на ідіотські звинувачення. Гарної ночі.
Курочка-чубаточка• 29 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
це так кумедно виглядає, де ваш професіоналізм? Мабуть там де моя агресія, знайдіть їх. Заразом, ще звинувачення також.
Тро Нью-Йорку
• 29 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
До побачення
Білка в колесі• 29 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А тепер уявіть собі: Да Вінчі єдиний екземпляр в світі. І основну роботу виконує не він, а інші звичайні люди, такі як ви.
І більшість цих людей не є відмінниками.
Ким ви працюєте зараз і чим займаєтеся?
Я улавливаю вашу мысль,но таких середнячков помагающих да Винчи вагон и маленькая тележка, и можно торговать по зарплате аж бегом. Я бухгалтер. Могу привести пример на нашем предприятии рабочий коллектив более 20 лет. Есть обычные слесаря, которые ’выросли’, а есть остались на том же уровне, не из-за лени, а от способностей.... И выходит что одних ценят и мотивируют зарплатой, а других нет.....из-за того что перед ними ставят ’ обычные ’ задачи, из не ценят, не боятся что они уйдут и потому что их можно заменить любым с улицы.....Были попытки человека, попробывать в другом месте( на таком же предприятии), но их не взяли
Что касается отличников, то большинство людей не являются ими потому что не достаточно трудились, не было стремления к этому, но они не тупые.
Курочка-чубаточка• 29 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
В мене подруги відмінниці.
Одна народила трьох дітей, не працює.
Друга вчителька у школі англійської мови.
Третя працювала в АТБ. Підвищили до керівника, від стресу стався інсульт, не працює.
Немає ніякого значення відмінник, ти чи ні. Іноді їм ще складніше у житті.
Одна народила трьох дітей, не працює.
Білка в колесі• 29 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мене подруги відмінниці.
Одна народила трьох дітей, не працює.
Я понимаю что быть отличником это не залог успеха. Все мое окружение. Кто хорошо зарабатывает есть и троечники и отличники, но все эти 2 категории талантливые люди просто кто-то из них ленивый, поэтому и троечником был
жар-птица Нюра• 29 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Непогана стратегія. Які перспективи заробітку очікуєте?
от 20 евро в час, в зависимости от стажа и умений.
Бла бла бла• 29 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
Україна,продукція з захисними технологіями.Якщо простіше пояснити, то всілякі захисні стрічки(полімерні,металеві,магнітні),голограми,чіпи,,та багато іншого подібного.
Класс, не знала что в Украине в промышленности так платят.
Вы молодец, я бы сказала вам повезло.
Бла бла бла• 29 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тобто шиєте для якось театру? Чи це для вас особисто? Ви цим заробляяєте чи то для душі?
Другій-третій інтернет магазин розглядаєте для супроводу?
Другий, третій інтернет магазин - это ваша фантазия.
Если інтернет магазин продает, то в одном несколько менеджеров так как не успевает один.
Бла бла бла• 29 июня 2025
Ответ дляБагиня
причому тут дитинство? я овен за гороскопом. вае життя так - якщо десь несправедливість, я ії вирішую будь яким способом. і до речі як реагувати на неправомірні дії або погане відношення до мене? зараз та і взагалі норми і закони не діють. що залишається? гаркнула , відматерила всіх і діло пішло. розумію, що це пляма на моєму імені , та і пофіг!
У меня тоже плохой характер ( говорят я как танк :( ) но это мне не мешает в жизни, в работе.
Бла бла бла• 29 июня 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А яким чином у вас треба вкладатися?
Деньгами и верой в меня.
У меня не хватает на воплощения идей для зароботка.
Бла бла бла• 29 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
О вы меня поняли, спасибо!
Бла бла бла• 29 июня 2025
Ответ дляАнтиТроль
Яке обговорення? Вашої поради ( некомпетентної, до речі) ніхто не просив. Ви в старості написали що тема створена для поділитися, а не для Ваших дивних порад.
Можете не відповідати, не втрачайте дорогоцінний час
Вы расстроились, так как вам показалось что вас обесценили.
Хотя я считаю что автор вам правильно написала, муж сам разберется, вы же ему не мама.
Если что у меня тоже двое детей, и муж Слава Богу бывший, пытающь с ним взаимодействовать ради детей, он с переменным успехом...