Тро Нью-Йорку• 28 июня в 21:03

Що саме вам заважає покращити свої прибутки?

А давайте поділимося своїм досвідом, можливо комусь то буде корисним.
Без інфантильних заяв про хворі спини, десяток дітей, неможливість знайти роботу та що краще жити на 15 тисяч, але за рахунок чоловіка.

А саме твереза оцінка стану речей:
- мені 50, ніде не беруть оффлайн, але готова навчатися новому і працювати онлайн - не знаю як діяти
- мені 30, досвіду роботу нема, освіти нема, грошей нема навчатися - з чого почати?
- маю інвалідність, тому робота потрібна лише вдома, але не маю грошей на освіту і розуміння чому навчатися
- я за кордоном на виплатах, на життя не вистачає, шукаю підробіток, не знаю в який бік рухатися

По собі знаю, що коли в житті такий ступор, що не вистачає на необхідне, дуже важливо щоб хтось збоку інколи просто підказав елементарне та підтримав.
Бла бла бла• 28 июня в 21:41
Ответ дляЧарівне зіллячко
Таня гідролог. І зараз для гідрологів вікно можливостей. А вона так бездарно просирає життя в кол-центрі.
Я працюю в цій сфері зараз
Или я угадала или я вас знаю :)
Пульт от линолеума• 28 июня в 21:42
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Щоб працювати на себе, то треба спочатку знайти якусь ідею, а в мене не має жодної. Працюю найманим працівником за невелику з п. До цього рік шукала і не могла знайти. Красти і шахраювати не вмію,хоча можливо на цьому дехто непогано заробляє.
Идей миллион.
У вас в принципе не может быть какой-то уникальной идеи
Если человек делает то, что делают все и это востребовано (например : убирает квартиры, печет торты. Или ведет инстаграм, пиляет ногти.) Что угодно! Но делает это отлично, для него всегда найдется работа и местечко под солнцем. Потому что большинство делают плохо
Чарівне зіллячко• 28 июня в 21:44
Ответ дляБла бла бла
Или я угадала или я вас знаю :)
Тут сидить моя сусідка і моя знайома з універу, більше нікого немає з мого кола))
Бла бла бла• 28 июня в 21:44
Ответ дляПульт от линолеума
Идей миллион.
Да нет, не за все хорошо платят.
Мы же не говори про хлеб с маслом
Бла бла бла• 28 июня в 21:45
Ответ дляЧарівне зіллячко
А в каком вы городе ?
Пульт от линолеума• 28 июня в 21:45
Ответ дляБла бла бла
Да нет, не за все хорошо платят.
Мы же не говори про хлеб с маслом
За все. Сегодня вы сами моете квартиры, наработали базу, завтра набрали штат и контролируете их
Все можно масштабировать
Бла бла бла• 28 июня в 21:48
Ответ дляПульт от линолеума
Все можно масштабировать
Нет не все можно масштабировать
Можно писать книги, картины, и не стать известным...и это масштабировать нельзя.
То о чем вы говорите возможно только там где развита экономика...а там где экономике жопа, можно только на пиве разбогатеть...
Пьяная вишня• 28 июня в 21:49
Депресія, лікар вважає що це вже інвалідність, не знаю де шукати віддалену роботу, здається що не справлюся як візьмуть
Бла бла бла• 28 июня в 21:50
Ответ дляПьяная вишня
Ну не справитесь, пойдете на другую.
Поліцейський патруль• 28 июня в 21:51
Ответ дляЧарівне зіллячко
Австрія? Часто їжджу у відрядження туди.
І весь час в Австрії почуваюся тупенькою. Поки не поїхала у відрядження в Берлін. Божечки, та виявляється, я все розумію))) Отже, проблема не в мені, а в Австрії)))
Швейцарія. Вони таки говорять швейцарською, хоч і вважається що такої мови не існує
Хлопаю ресницами• 28 июня в 21:52
Ответ дляБла бла бла
Нет не все можно масштабировать
А хіба у нас нема відомих письменників чи художників?
Чарівне зіллячко• 28 июня в 21:52
Ответ дляБла бла бла
А в каком вы городе ?
Київ
Бла бла бла• 28 июня в 21:52
Ответ дляХлопаю ресницами
Конечно есть, но вы не знаете сколько неизвестных..
Чарівне зіллячко• 28 июня в 21:53
Ответ дляПоліцейський патруль
Я швейцарців розумію, краще, ніж австрійців.
Бла бла бла• 28 июня в 21:53
Ответ дляЧарівне зіллячко
Київ
Значит я угадала :)
Хлопаю ресницами• 28 июня в 21:55
Ответ дляБла бла бла
Але шанс завжди є!
Чарівне зіллячко• 28 июня в 21:56
Ответ дляБла бла бла
Значит я угадала :)
І як мене звати?)
Бла бла бла• 28 июня в 21:57
Ответ дляПульт от линолеума
Все можно масштабировать
А и еще это очень примитивно мне для моих бизнес планов нужно от 50тыс$ и не факт, что получится и все пойдет, конкуренты есть и они сильны..
Пульт от линолеума• 28 июня в 21:58
Ответ дляБла бла бла
Нет не все можно масштабировать
точно можно масштабировать картины, пример леонида афремова)
В принципе любой может ему последовать.
Так же продаются любые вещи с твоими картинами, от футболок до пазлов
Бла бла бла• 28 июня в 22:00
Ответ дляПульт от линолеума
В принципе любой может ему последовать.
Да, это если ты станешь известным, как раз посмотрела фильм Большие глаза, там как раз такой яркий пример.
Поліцейський патруль• 28 июня в 22:00
Ответ дляЧарівне зіллячко
А який у вас рівень німецької? Бо з моїм А2, то біда їх зрозуміти
Чарівне зіллячко• 28 июня в 22:02
Ответ дляПоліцейський патруль
Побутовий. Купити булку, квиток, спитати дорогу, смолток в транспорті. По роботі тільки англійську.
Ненька наша• 28 июня в 22:04
только война. У меня сейчас подписаны два договора на длительные работы, и вот забрали рабочих двоих в тцк, очень редких профессий...как без них выполнять работы не знаю, специалистов этих процессий нет.
В шоколаде• 28 июня в 22:09
Ответ дляФиона Шрековна
Так ви хороші гроші отримуєте, а ким ви працюєте?
Технологом+керую невеликим підрозділом.Шеф місцевого масштабу на виробництві).
Наче й непогані,але я 30 років працюю і все мало😁.Є колеги,які отримують 120,150,200,і один навіть 260тис грн.Тому як би є куди рости,але вже мабуть все для мене.Зараз я просто прийшла,посиділа 6-6.5-7 годин,та й пішла.Нічого абсолютно складного не роблю.А якщо отримувати хоча б 100-120,то це вже з 8 до 18.00,і як білка в колесі будеш.
Бла бла бла• 28 июня в 22:13
Ответ дляВ шоколаде
В какой промышленности и в какой стране ?
В шоколаде• 28 июня в 22:18
Ответ дляБла бла бла
Україна,продукція з захисними технологіями.Якщо простіше пояснити, то всілякі захисні стрічки(полімерні,металеві,магнітні),голограми,чіпи,,та багато іншого подібного.
Миззери• 28 июня в 22:31
Лень , на организованность и непродуктивность
автор Тро Нью-Йорку • 28 июня в 22:36
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Працювати можна на фрилансі, виконуючи чиїсь задачі. Тут тобі і графік більш менш гнучкий, і починати можна без ідей, реалізовуючи чужі.

І працювати з ось усвідомленнями, бо вони вас затягне на дно.
Щоб гарно заробляти - необов´язково красти, викиньте це з голови.
автор Тро Нью-Йорку • 28 июня в 22:38
Ответ дляДую на вітер
Ні, я тільки обробляю замовлення, а шию трохи для косплею, але це нечасті замовлення.
Тобто шиєте для якось театру? Чи це для вас особисто? Ви цим заробляяєте чи то для душі?

Другій-третій інтернет магазин розглядаєте для супроводу?
Дую на вітер• 28 июня в 22:41
Ответ дляТро Нью-Йорку

Просто для людей, для анімешників, для геймерів, для рольовиків. Більше роботи не розглядаю, мені якщо чесно і так важко, бо маю енцефалопатію 3 ступеня, що відображається на житті.