буреЛОМКА• 29 июня в 10:43
Сукня Манго розмір
Хочу замовити цю сукню.Вже декілька днів вагаюсь з розміром(
В Зарі підходять сукні переважно розмір л, хоча все інше м іноді навіть с.
З Манго ще нічого не замовляла.По розмірній сітці чітко м, але в них ніби більшомірять плаття, ні?
БезПаспортаНеПродаю• 29 июня в 10:51
Не знаю саме за цю сукню, але не більшомірять, йдуть в розмір, а іноді й моломірять.
Кондуктор автобуса• 29 июня в 10:53
Дівчина заглядєніє• 29 июня в 10:55
Якщо у вас великі груди, то однозначно L. На мою S-ку, в Манго завжди такий фасон беру L, саме через великі груди
буреЛОМКА
• 29 июня в 11:00
Ответ дляКондуктор автобуса
Это такое, да?
Читайте отзывы
Дякую за скріни))Я не можу зайти на цей сайт(А він єдиний де є відгуки
буреЛОМКА
• 29 июня в 11:02
Ответ дляКондуктор автобуса
Хорошее платье. Я купила подобное на аутлете. Мои параметры 90-70-96. М-как раз.
В мене такі самі параметри, тільки груди 85.
А підкажіть, під руками не надто великий виріз у Вашій сукні?
Гостра на язик• 29 июня в 11:08
Ответ длябуреЛОМКА
На ОГ 85 я беру S
Кондуктор автобуса• 29 июня в 11:10
Ответ длябуреЛОМКА
У моего платья норм, а у вами желаемого пройма наверно немного больше. Черный бюстгальтер проблем не сделает, я так думаю.
Мне качество ткани очень понравилось. Ткань тонкая, но при этом тяжелая, плотная, немного просвечивается на солнце, но не критично.
Кондуктор автобуса• 29 июня в 11:10
Ответ дляГостра на язик
На ОГ 85 я беру S
Это платье надо брать по окружности бедер. Оно прямое.