ГоловнаЯ• 29 июня 2025

Сільпо…. Не перестає дивувати

Давно не замовляла доставку, а тут купила підписку, побачила акцію на товар і як раз замовила. Підписка коштує 149грн/міс.
Зробила одну доставку (всього можна 4 доставки на підписку). Чек на 1000грн. Не встиг курʼєр відійти, мені приходить сповіщення від магазину: Якщо все доїхало ціле і в повному обсязі, можете лишити чайові курʼєру. І пропонують суми….. 60, 70, 100….. або свою
Ви лишаєте такі суми курʼєрам з Сільпо при чеку 1000 і вазі 2-3кг?
автор ГоловнаЯ • 29 июня 2025
So_so• 29 июня 2025
Да
Сірничок• 29 июня 2025
так то не мусите
автор ГоловнаЯ • 29 июня 2025
Ответ дляSo_so
Да
10% від чеку при покупці легкого товару лишаєте чи більше?
Який сенс замовляти доставку в такому випадку?
А поговорить?• 29 июня 2025
нет, покупаю в форе-онлайн и оплата картой онлайн
a.ostroverh• 29 июня 2025
Автоматически настроены смски, не вижу проблем вообще
Наивная Хо• 29 июня 2025
Не залишаю, вони отримують заробітну плату за це, те що сільпо платить мало то не мої проблеми
Покращена• 29 июня 2025
Не понимаю жлобов которые на дают пареньку курьеру чаевых
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 июня 2025
Ответ дляПокращена
Не вижу смысла оплачивать услуги за которые уде оплачено
Цигарний шланг• 29 июня 2025
Заказываю всё с доставкой. Чаевые не оставляю никогда.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 июня 2025
Ответ дляНаивная Хо
+1 в кафе тоже самое
So_so• 29 июня 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Не 10% от чека, а обычно 60 грн.
Цигарний шланг• 29 июня 2025
Ответ дляПокращена
Я такой жлобик. Не понимаю за что чаевые.
автор ГоловнаЯ • 29 июня 2025
Ответ дляSo_so
Не 10% от чека, а обычно 60 грн.
Ви не сказали, важкі пакунки замовляєте чи серветки сухі?
So_so• 29 июня 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я никогда не заказываю одну упаковку салфеток. Человек принес заказ домой, неважно что там, даю чаевые.
Асталависта бэйби• 29 июня 2025
Ответ дляПокращена
Здесь таких преимущественное количество. Тут за двадцатку заправщику или доставщику воды загрызут
Прилипало• 29 июня 2025
Иногда оставляю чаевые, на днях в такси после поездки перевела. Очень внимательный и позитивный водитель, хотелось его отблагодарить.
Курьерам очень редко оставляю, но, случается
Я супер-пупер• 29 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви ж і лікарю чайові даєте?
І водію маршрутки?
І продавцю у магазині?
автор ГоловнаЯ • 29 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
А ви тільки курʼєру і заправнику на АЗС сплачуєте чи ремонтникам, сантехнікам, заправникам картриджів, майстрам манікюру, косметологам…… теж чайові платите?
Милота• 29 июня 2025
нікому чайові не даю, я їм гроші і так несу свої
Зроблено у 80-х• 29 июня 2025
Почти всегда даю, и есть вообще любимый курьер: всегда вежливый, улыбчивый, поможет затащить покупки по своей инициативе куда угодно. У меня просто настроение даже поднимается, когда он привозит. Ему и 200 могу дать)
Козяка-маляка• 29 июня 2025
Я можу курʼєру 50грн «залишити» коли замовлення велике і важке. В іншому випадку просто ігнорую те сповіщення.
Ви, доречі, в пакет вже заглядали? ) там з весни почали кьюарк коди від «збиральників замовлення» зʼявлятись ) типу «я Марина, збираю на Карпати» і кьюар код на банку моно )))
автор ГоловнаЯ • 29 июня 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Мені не подобається, що вони псують пакети, коли степлером кріплять чеки. Я плачу за зіпсований пакет….. раніше хоч були еко коробки. Було класно. Потім їх прибрали(
Козяка-маляка• 29 июня 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Пішла глянути- у мене на пакетах наліпка з номери замовлення, до неї чек приліплений був. А коди від збиральників просто в пакеті валялись, маленькі листочки друковані.
В танке• 29 июня 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Я раз залишала через додаток бо у мене не було готівкою 20 грн залишити. А так то 50 грн то максимум даю і то якщо там важкі пакети. І взагалі мене дратує коли люди самі вводять не писані правила залишати на чай. Ходжу в салон, помічаю що багато хто залишає чаюху майстрам, в мене навіть чоловік запитав нещодавно чи я дала перукарю на чай. А сфігалі я буду ще чай лишати якщо людина працює сама на себе і встановлює ціну яка її влаштовує? Я працюю в продажах, ніхто на чай не залишає, навпаки майже кожен клієнт ще торгується щоб знижку вибити. А я повинна всім залишати чаюху?
Все буде Україна• 29 июня 2025
Мне больше ’нравится’ их привезем швидше, за час типа, только дополнительно нужно оплатить
То есть, он могут привезти не через 3 часа, а в течении часа, но тупо не хотят
Жду когда уже рядом варус откроется
Все буде Україна• 29 июня 2025
Ответ дляГоловнаЯ
А цена их пакетов уже дороже чем в метро
Птица Говоруша• 29 июня 2025
Ответ дляГоловнаЯ
А вони пішки їх хіба тягнуть від магазину?
Рассказница• 29 июня 2025
Якщо залишати чайові кур´єру, двірнику, лікарю, вчителю, вихователю, касиру, оператору на пошті... за день можна залишитися без зарплати. Кур´єр - це така само спеціальність, як і всі інші, нічого особливого від себе він не надає, ніякими особливими талантами та здібностями він не наділений, щоб додатково оплачувати його послуги
Нехай щастить• 29 июня 2025
Я оставляю чаевые по усмотрению. Если есть наличка, если тяжёлые товары. Если нет, то нет