СкокоМнеДадите• 29 июня 2025

Відпустка 2 тижні - куди?

По Україні. Порадьте, будь ласка. Нічого в голову не приходить, більше тижня немає чого роботи. Карпати - ну три дні... Може якісь ідеї? Хто куди їздить? Дякую
Каляка маляка• 29 июня 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я до двох ночі працюю, о п´ятій ранку біжу на поїзд і далі на літак. Такі реалії 🤷🏼‍♀️
Назад можу так само, після 24 годин подорожі з пересадками одразу в офіс
Якби не було інших варіантів, то я б теж так могла. Але в мене відпустка та відпочинок асоціюються з комфортом, а не з марафонським забігом
автор СкокоМнеДадите • 29 июня 2025
Ответ дляКаляка маляка
На жаль, це вимушено. Але й добу речі збирати я не можу. Мені мінімум речей, 15 хв покидала і побігла
Скокмоно - стокнуно• 01 июля 2025
Автор, не знаю, чи радили вже вам - курорт Поляна( або поряд- Солочин та ін),Закарпаття Звідти теж море екскурсій- і гори(+ озеро Синевир) і термальні курорти,і замки(Мукачево,Ужгород) і аквапарки,і гастротури.Були минулого літа-жодного дня не сиділи в готелі .А головне- безпечно- тривог там майже немає Вдалого відпочинку
Покорительная• 04 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Мы когда-то с подругой поехали,ох там были и процедуры
Ну кто за какими процедурами ездит . Я езжу на массаж, на магниты, амплипульс, ванны, душ шарко, бассейн обязательно и прогулки по горам. И со мной сын. А так да, можно разные процедуры там найти
Трейдер кріпти• 04 июля 2025
Ответ дляПокорительная
Не всем это удаётся. Женщины бывают годами ездят и ни с кем не знакомятся(
автор СкокоМнеДадите • 29 июля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Супер! Дякую за ідею!