ЯяяКакаджамбо• 30 июня 2025
Відпочинок в Буковелі.
Доброго дня.
Планую відпочинок сім´єю на три дні. Хотілось би піднятися на Говерлу,
відвідати аквапарк Мавка.
Прохання порекомендуйте куди ще піти.
І де краще зупинитися, можливо не в самому Буковелі, але поблизу.
Що вам сподобалось в Буковелі.
Буду вдячна за відгуки.
відвідати аквапарк Мавка.
Прохання порекомендуйте куди ще піти.
Що вам сподобалось в Буковелі.
Буду вдячна за відгуки.
ЯяяКакаджамбо
• 01 июля 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Та ми теж любимо ходити, але якщо пекельна спека то ні. Я планую з дитиною удвох.
А ви, часом, не ходили на стежку Довбуша? Цікавить, скільки часу планувати на цю локацію.
Автор теми, вибачте, будь ласка, що встряю у ваші питання. Просто моя подібна тема не зайшла. А вам пощастило - до вас зайшла дуже привітна коментаторка з корисними відгуками.
П.с. гарного вам відпочинку!
Дякую.