Коварная Зая• 30 июня 2025

Хто куди іде на відпочинок за кордон цього літа? Або звідки приїхали?

Який був принцип вибору країни?
Зліпок ступні• 01 июля 2025
Ответ дляКоварная Зая
Аа) напишите потом, если тема не закроется)) А в Швейцарии были?
А про норвегию напишите, пожалуйста, что важно знать перед поездкой?
В Швейцарии не была. В Норвегию, нужно знать, что именно вы хотите увидеть и исходя из этого, выбирать город прилета. Мы хотели после видео про Норвегию от Птушкина, увидеть фьорды, потом летели не в Осло, а в Берген, оттуда и ездили по фьордам . 2 дня у нас была индивидуальная экскурсия, потом сами. Авто можно арендовать, но там очень сложные дороги, очень узкие, это нужно иметь ввиду. Ну и Норвегия очень дорогая страна, тоже надо иметь ввиду. Я была в июне прошлого года, лето хорошее время для Норвегии, видела белые ночи. Еще хотела бы съездить на север Норвегии на Лофотены. Природа в Норвегии невообразимая !

Реанимация• 01 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Покажите пожалуйста, откуда вы летели ,жилье сами бронировали? Та дорого покушать?
Ми летіли Краків Катанія, верталися Палермо Вроцлав, були на відпочинку на двох локаціях. Житло бронювали в лютому на букінгу. Ціни в кафе паста 9-16 євро, піца близько 12 євро. Краще бронювати апартаменти з кухнею і хоча б два прийоми їжи робити вдома. Нам на двох з дитиною підлітком 8 днів відпочинку, авіаквитки та дорога до/з аеропорту - Київ вийшло близько 70 тис грн
Суцільна зрада• 01 июля 2025
Ответ дляСапай вазони
В Італію на море.
Потім сподіваюся ще в спа на західній з мамою.
Всякі там термальні басейни, масажі, ванни. Люблю таке))
тоді краще в австрію
Суцільна зрада• 01 июля 2025
Ответ дляСапай вазони
Не сильно, але я тут живу.
Хороше море на Сардинії та Сицилії.
Але в цей раз я не туди.
Море, мабуть, все-таки краще в Іспанії і ціна адекватніша на нього.
Мені просто це легко.
2-3 їзди на машині до двох різних морів
та ну, в іспанії ціни майже однакові, а море краще тільки в країні басків, кому подобаються океанські хвилі
Суцільна зрада• 01 июля 2025
Ответ дляРеанимация
Ми були в червні на Сицилії, частину подорожі на іонічному морі, море холодне, пляж галька, глибоко за п´ять метрів, людей небагато
Частину - на тіренському морі, море шикарне, пляж пісок, до глибини довго, людей багато, ще й два дні попали на вихідні - італійців повно
ну так в сан-віто іншого і не можна було очікувати
Реанимация• 01 июля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Так, сан віто впізнаний пляж, я насправді нічого і не очікувала, для себе зрозуміла, що в країни Європи на море треба їхати або в червні, або в вересні. Були в вересні в Пінеда де Мар (Іспанія), пляж пустий
Дівчина Бобула• 01 июля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Вау краса
На скільки днів їздили?
Де проживали? Звідки квитки брали?
Суцільна зрада• 02 июля 2025
Ответ дляРеанимация
ну взагалі-то знайти порожній пляж в італії зовсім не складно, досить поїхати в якесь нетуристичне місце
автор Коварная Зая • 02 июля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Класс) а я вот смотрю, Осло, в основном, оттуда есть поезда как раз по фьордам, не ехали на таком?) да мы на пару дней, проездом хотели. Но надо ж увидеть все😄 а какое место вам больше всего зашло? Вот куда б вы отправили меня сразу?)

Зліпок ступні• 02 июля 2025
Ответ дляКоварная Зая
Берген ближе к фьордам красивым. Из него ближе к Одде, к Флому. К Флому можно доехать на пароме и там покататься на Фломской ж/д дороге- рекомендую! Мне все понравилось. В Осло бы не заезжала
Зліпок ступні• 02 июля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Вау краса
На скільки днів їздили?
Де проживали? Звідки квитки брали?
Спасибо. Ездили на 6 дней, летели из Франкфурта, жили в отеле в Бергене и оттуда ездили по окрестностям
автор Коварная Зая • 02 июля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Спасибо, вот именно про нее я и читала) но я из Осло маршрут строила, гляну берген. У вас случайно контактов хорошего гида или человека с авто не осталось?)
Зліпок ступні• 02 июля 2025
Ответ дляКоварная Зая
Да, вот с ним ездили 2 дня, 2 экскурсии на весь день, очень понравилось
автор Коварная Зая • 03 июля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Спасибо 💚