Коварная Зая• 30 июня 2025

Хто куди іде на відпочинок за кордон цього літа? Або звідки приїхали?

Який був принцип вибору країни?
Дуже дуже вумна• 30 июня 2025
Ответ дляКоварная Зая
І який регіон обрали? А білети брали заздалегідь ? Як вважаєте, за 2тижні нереально , щоб адекватна ціна?
авторко, щоб адекватно - завжди потрібно заздалегідь, цього року були на Мальті - кінець травня -початок червня, бронювали все у лютому, на Мальті вдруге, дуже подобається, полетимо ще якось але там вже дуже жарко, треба восени тепер

Я натуралка• 30 июня 2025
Ответ дляПопадалочка
Хорватію люблю більше. Сервіс краще, русні менше. Їхати ближче, ми потягом. Ну правда дорожче трохи
Куди саме в Хорватії?
Попадалочка• 30 июня 2025
Ответ дляЯ натуралка
Куди саме в Хорватії?
Оміш
Попадалочка• 30 июня 2025
Ответ дляСапай вазони
В Італію на море.
Потім сподіваюся ще в спа на західній з мамою.
Всякі там термальні басейни, масажі, ванни. Люблю таке))
Вам подобається море в Італії? Де саме?
все по ГОСТу!• 30 июня 2025
Ответ для40каградусная
В октябре может быть, а в августе приехали, а воздух 26, вода холоднее была. Море глубокое сразу. Но все равно понравилось. И в Барселону ездить удобно.
Так, мені дуже подобається , що море глибоке майже одразу біля берега , що можна одразу плавати. Й що пісок крупний , через це море прозоре , як там, де галька
Дуже дуже вумна• 30 июня 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
все хочемо до ХорватІї, підкажіть будь ласка як з Києва доїхати? зазвичай якщо летимо то через Будапешт, так дешевше, але там літак тільки в Спліт

бачила ще наче потяг до Рієкки ходить
АнтиТроль• 30 июня 2025
Месяц были в Болгарии, сегодня вернулись
Yzona• 30 июня 2025
Зараз в Хорватії, в Спліті, по дорозі в Чорногорії...
Попадалочка• 30 июня 2025
Ответ дляДуже дуже вумна

бачила ще наче потяг до Рієкки ходить
Летіть в Спліт. Гарно в Далмаціі, все що південніше Спліта. Вище - не така гарна природа

ПотеряласЯ Я...• 30 июня 2025
Мы не устали
Полюю на дрони• 30 июня 2025
Ми запланували велику подорож автівкою: Україна- угорщина-сербія-болгарія-греція-албанія-чорногорія-хорватія і додому. Наразі у Греції. Непогано, а з огляду на наші обставини, так супер.
Дон Пэдро• 01 июля 2025
Ответ дляКоварная Зая
Это более серьезное путешествие, таки трансатлантический перелет… а вы там давно или с 22?
Живу на постоянке с 22го
Сапай вазони• 01 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
Вам подобається море в Італії? Де саме?
Не сильно, але я тут живу.
Хороше море на Сардинії та Сицилії.
Але в цей раз я не туди.
Море, мабуть, все-таки краще в Іспанії і ціна адекватніша на нього.
Мені просто це легко.
2-3 їзди на машині до двох різних морів
Трейдер кріпти• 01 июля 2025
Зараз тур по Європі, потім Закарпаття, а у серпні Греція.
Трейдер кріпти• 01 июля 2025
Ответ дляНа циголках
Не відпочиваю в цьому році. Зараз в Празі в справах, намагаюсь і відпочити
Оо, сьогодні виїхали з Праги, красивенне місто.
Попадалочка• 01 июля 2025
Ответ дляСапай вазони
Не сильно, але я тут живу.
Хороше море на Сардинії та Сицилії.
Але в цей раз я не туди.
Мені просто це легко.
2-3 їзди на машині до двох різних морів
Тоді зрозуміло, якщо живете. На остовах не була, хочу побувати. А Італію всю
проїхала з півночі на південь - море не сподобалося там.
Сапай вазони• 01 июля 2025
Ответ дляПопадалочка
З того, що була, то море класне в Портофіно.
Здається цей регіон називають Чінкуе терре.
На Сардинії і Сицилії теж була.
Море класне.
Ще в Трієсті сподобалося море.
Галька, сосни, гори, дуже прозора вода.
На Чорногорію мені схоже, але цінник одразу доволі високий((
Зліпок ступні• 01 июля 2025
В апреле были в Доминикане, в конце июля планируем в Исландию. В Доминану поехали с друзьями, они фанаты, Исландия - просто хотела посетить после Норвегии.
автор Коварная Зая • 01 июля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Так, и что вам больше зашло?

Барбітта• 01 июля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну то подивіться. Я брала приблизно за місяць
Звідки летіли?
все по ГОСТу!• 01 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Звідки летіли?
З Яссів (Румунія)
Дякую_аж_підскакую• 01 июля 2025
Ответ для40каградусная
В июне вполне ок было, 32-33 градуса в тени, климат сухой же, в Турции я от жары и влажности летом гораздо больше страдаю.
Это легенда ходит давно на советчице про комфортную температуру летом.
Ну какие 32 градуса? В Египте 40-45 летом
40каградусная• 01 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну вот смотрите, сейчас так, июль. Я была во второй половине июня, температура была как я написала. Абсолютно комфортная была температура. С солнцезащитным кремом ни разу не сгорели, хотя на пляже находились до 13:00 и потом после 16-17.
Звездолётчица• 01 июля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна

бачила ще наче потяг до Рієкки ходить
Ми зараз в Задарі, летіли з Будапешту
Зліпок ступні• 01 июля 2025
Ответ дляКоварная Зая
Так, и что вам больше зашло?
Я в Исландию еще не доехала, в конце июля только. Норвегия - моя любовь, такой красивой природы нигде не видела. Доминикана не стоит такого длительного переоета
Реанимация• 01 июля 2025
Ответ для40каградусная
Мы в том году на Коста Браве были в августе. Холодноватое море было.
Дузі були в червні, я у вересні на Коста брава, дійсно вода була на межі теплої, не холоднюча, але й не так що сказати тепла
Реанимация• 01 июля 2025
Ми були в червні на Сицилії, частину подорожі на іонічному морі, море холодне, пляж галька, глибоко за п´ять метрів, людей небагато
Частину - на тіренському морі, море шикарне, пляж пісок, до глибини довго, людей багато, ще й два дні попали на вихідні - італійців повно
автор Коварная Зая • 01 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Мне кажется, это специально пишут. Не знать, что Египет летом это ад, а в неудачные месяцы это пылевые бури, когда песок и в 🍑-это странно не знать
автор Коварная Зая • 01 июля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Аа) напишите потом, если тема не закроется)) А в Швейцарии были?
А про норвегию напишите, пожалуйста, что важно знать перед поездкой?
Дякую_аж_підскакую• 01 июля 2025
Ответ дляРеанимация
Покажите пожалуйста, откуда вы летели ,жилье сами бронировали? Та дорого покушать?