Пупс• Изменено 01 июля в 07:25
Медопрам і Бафазол. Антидепресанти. Хто приймав? Допомогло?
Чоловік своїм ставленням довів мене до такого стану, що вчора виписали антидепресанти. Комусь допомогло?
І як почати їсти? У мене діти. Треба якось себе спасати заради дітей. А я нічого не можу робити. Не витримала і пішла до лікаря.
Пупс
• 01 июля в 07:33
Ответ дляНа пів ставки
Бафазол - це не ад. Норм препарат, ніякої дії не помітила
Ну рецепт на щось дали мабуть на медопрам...
Молчалка• 01 июля в 08:18
Бафазол херня, выкинутые деньги. Медопрам пробовать, мне в све время подошел. ( Но у меня эсциталопрам в другой торговой марке был)