KinderPingvi91• 01 июля 2025

Як лікувати застуду при

Як лікувати застуду при гастродуоденіті?
До лікаря дзвонити пізно, але відчуваю що нагрібає ОРВІ.
В аптечці є фармацитрон, але чат gpt каже, що його не можна,бо там парацетамол. А саме цікаве, що окремо , чистий цитрамон можна🥴
Як бляха вилікуватись не угравши і так ранений шлунок🤦‍♀️
автор KinderPingvi91 • 01 июля 2025
Перепрошую, ’чистий парацетамол’, а не цитрамон
Ручки-Крючки• 01 июля 2025
Пийте цитрамон
Голубая фишка• 01 июля 2025
Пейте воду, и ложитесь спать
Зажуженная Жужжа• 01 июля 2025
А для чего фармацитрон пить? У вас температура ? Или а бы что то впихнуть?) Нужно больше обильного питья, витамин С, витамин Д.
Ашолюдискажуть• 01 июля 2025
Какая температура ?
автор KinderPingvi91 • 01 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та просто знаю, що зазвичай декілька пакетиків фармацитрону мене добре лікують. Не хочеться завтра на роботі бути як равлик під наркозом. А виявляється багато чого не можна🤷‍♀️
Зажуженная Жужжа• 01 июля 2025
Ответ дляKinderPingvi91
Так вы не даёте своему организму даже справиться с вирусом, не имея температуры вы вливаете в себя дозу жаропонижающего со всякой химией. Выпейте хотя бы с утра, на ночь вообще желудку такое воспринять сложно. Ибупрофен берите хотя бы.
автор KinderPingvi91 • 01 июля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Какая температура ?
Температура норм. Але всі супутні симптоми як при ОРВІ. Нежить, горло,головна біль, ломить все тіло
Ашолюдискажуть• 02 июля 2025
Ответ дляKinderPingvi91
Как вы ?
Когда нет температуры жаропонижающее обычно не пьют.