Б´ю байдики• 02 июля в 00:10
Заздрю подрузі, херова подруга з мене(
Моя подруга хороша людина, щира. Чесно, по доброму їй заздрю, бо я так і не можу як вона. В неї постійно чоловіки при грошах, з квартирами, гарними доходами. Був в неї мужчина вони рік прожили в нього, вона ні в чому собі не відмовляла, на жаль в нього почуття погасли, розійшлись. Ось вона знову на Тіндері з двома познайомилась, і ними обома крутить як хоче, вони їй подарунки дарують, один гроші скидає на карту. В плані роботи навіть, вона може спокійно звільнитись в нікуди, або за один день піти внезапно і знайти кращу роботу
Кусачая Я• 02 июля в 01:06
Ответ дляБ´ю байдики
Люблю ходити по магазинах, але більшість часу звичайно проводжу вдома, також люблю виходити на природу, десь біля озера гуляти. Мені більше подобається проводити час наодинці, на природі. Люблю пройтись напівпустим парком. Або ідеально для мене замовити суші, купити вино і просто лежати, якийсь фільм подивитись
Класнно любите время проводить! Я без иронии. Только как вы таким образом с кем-то познакомитесь и начнете отношениях?)
Б´ю байдики
• 02 июля в 01:08
Ответ дляКусачая Я
Почему?
Бо писали зазвичай ті хто не подобався, або ті до яких не виникало якихось емоцій, та й вирішила закинути ці спроби
Б´ю байдики
• 02 июля в 01:10
Ответ дляКусачая Я
Знаю)) я люблю час на самоті проводити. Мені ще подобається інколи дивитись психологічні відео, або обожнюю мелодрами. Трба щось подивитись доречі) Не знаю, певно думаю що з неба впаде, але так не буде)
Кусачая Я• 02 июля в 01:12
Ответ дляБ´ю байдики
ну молодец, чо)
Б´ю байдики
• 02 июля в 01:13
Ответ дляКусачая Я
ну молодец, чо)
Іронія) так а що, сенс витрачати свій час на той шлак
Кусачая Я• 02 июля в 01:15
Ответ дляБ´ю байдики
Если бы вы были тем человеком, которого описываете, я бы сказала, что это не ирония, а страх. Вы боитесь что никому не понравитесь, поэтому и прекратили попытки. Но вы ничего другого не делаете чтобы расширить свой круг общения, где вы найдете себе парня?
Но, так как я подозреваю, что вы придумали этот образ, то бог с вами, делайте что хотите, спокойной ночи)
Б´ю байдики
• 02 июля в 01:16
Ответ дляКусачая Я
Надобраніч)
Гербарія сушу• 02 июля в 01:21
Ответ дляБ´ю байдики
А шлак это кто? Те мужчины, которые, в отличии от тех, кто нравится вам, но не знакомится с вами, готовы вас рассматривать? Чем мужчину заинтересовать можете?
Б´ю байдики
• 02 июля в 01:25
Ответ дляГербарія сушу
Шлак, то ті екземпляри які не знаючи людини з першого повідомлення пропонують секс або ті, то пишуть про стосунки, а самі не приховують що вже мають одні, або просто не подобається мені. Для кожного це уявлення по своєму
Гербарія сушу• 02 июля в 01:28
Ответ дляБ´ю байдики
Удалено администрацией...
Б´ю байдики
• 02 июля в 01:32
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Я не збираюсь нікого нічим зацікавлювати) тіндер видалений, а все інше ролі не грає
Стопясят раз обсуждала• 02 июля в 01:54
Ответ дляБ´ю байдики
Але красотка всеодно💗добре, що й виходить так
автор, это про мою тетю, уже покойную, было много богатых поклонников и несколько мужей с должностями и деньгами, она закончила два выша - питерский и рижский, очень умная и красивая была, но сын вырос и стал сидельцем, зэк рецидивист, и затем наркоман в придачу, все закончилось плохо, она и сама выпивать начала, уже обоих нет в живых, квартира ушла за долги.
Про так будет не всегда, слышали? и у вас и у вашей подруги
Забагаловка• 02 июля в 02:17
Ответ дляГербарія сушу
Так может хватит обжираться и бухать, а пора приводить себя в порядок, заниматься спортом, сделать прическу новую? только 25, а уже такая завистливая, в 40 вообще будете 20 летних на работе поедом жрать.
о, смотрю, той героине из моего коммента стало тесно в собственной теме и она сюда заглянула на огонек побрызгать
Гербарія сушу• 02 июля в 02:24
Ответ дляЗабагаловка
что?
Б´ю байдики
• 02 июля в 08:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Шкода що у вашої тітки так вийшло(