Смурфетта• 20 июня 2025

Чому чоловіки не вірні?

Зустрічаємось з хлопцем близько двох років, з них приблизно рік він в мене живе. В стосунках з одного боку все нормально, а з іншого я дізналась, що він пише іншій дівчині. Він писав їй багато разів, але вона не відповідала взаємністю, адже також має хлопця. Але з останньої його спроби вона все таки погодилась на спілкування. Він їй звісно не сказав про мене, пише їй щось типу: ти мені дуже подобаєшся, ти просто нереальна, я хочу з тобою зустрічатись, навіть надсилає відео поцілунків, ніби він її цілує. І найголовніше -
робить це зі своєї лівої сторінки в телеграмі, в не зі своєї особистої. Коли він біля мене, то їй пише, що на роботі і без телефону..А мені про це нічого навіть не каже, і для неї він ніби "вільний". Для чого це йому? До того ж вона старша трохи за нього
когдадеЦкие• 20 июня 2025
У вас он живёт потому что ему так удобно.И женщина под боком,когда секс нужен.К вам чувств у него нет, или уже нет
Как_б_не_так• 20 июня 2025
вам же написали уже все в прошлой вашей теме, гоните нафиг этого брехливого кобеля
Бентливуман• 20 июня 2025
Мужчины не верные когда нет чувств
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Чому він просто не піде від мене? А пише іншій дівчині під прикриттям, ще і відео поцілунків надсилає
Повітруля• 20 июня 2025
А сколько можно. Мы ж уже знаем эту историю
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляБентливуман
Мужчины не верные когда нет чувств
Я його не тримаю, не розумію, чому тоді не іде від мене
Бентливуман• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Удобно ему пока , лучший вариант не нашел, как найдет прискочет. Почему его не выкините?
Повітруля• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Хочется почувствовать себя могучим не понятно что ли. Вам 20 лет?
Жинси на дитину• 20 июня 2025
Может он просто в апреле родился😆
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 20 июня 2025
Не обобщайте, у всех по разному, есть и при большой любви не верные из-за личных моральных качеств и комплексов, а есть и без любви верные порядочные . А есть во время чувств включается верность. Выбирайте ваше
ТаЕщеОптимистка• 20 июня 2025
Так він і є вільний, ось і шукає варіанти краще, поки ви його обслуговуєте, це у вас в голові ви пара, а по суті ніхто одне одному, і якщо хтось із пари почав знайомитися з іншими це кінець стосунків, вони скінчилися, все, далі нічого хорошого не буде, пора розставатися
Дадосвидания• 20 июня 2025
Навіщо плодити таких?
Жінка це природнє ОТК якості людини.
На вас возложена певна міссія - покращуаати людство.
А ви намагаєтесь прлпустити у соціум майбутнього такі погані гєни?
ТаЕщеОптимистка• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Ще не знайшов до кого, вона ж йому не відповідає, це лише справа часу коли піде, припиніть його обслуговувати і ходіть на побачення з іншими, вашу вірність ніхто не оцінить, з ним лише втратите час
Вилами по воде• 20 июня 2025
Чому чоловіки невірні?? А батько того потенційного чоловіка який? Ви його бачили?
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Мама у нього не вірна, залишила його і сестру на батька та пішла до іншого
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Він їй періодично десь разів 6-7 писав, пробував зав´язати спілкування. Чому така наполегливість?
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ми разом живемо. Точніше він живе в нас з батьками, мої батьки його дуже люблять, а тут таке. Я б навіть і не подумала, що він комусь пише
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Может он просто в апреле родился😆
У квітні, 26
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляБентливуман
Але чому тоді пише з лівої сторінки? Може просто флірт
ТаЕщеОптимистка• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Не шукайте йому виправдання, з вами плани на майбутнє будує, чи тікає від розмов
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Бо вона його бортує, а він її хоче і як тільки вона погодиться, він зникне і пока вам не скаже …
Не погоджуйтеся ніколи на стосунки з чоловіком, який вас не кохає ! Поважайте себе ! Кохання або є, або немає - воно не може зʼявитися з роками.
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Він писав їй про дітей скільки він хоче, як планує назвати, в хоче, щоб вони були схожі на неї. Це ж якась дурня
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Дурня, це ваші виправдання його поведінки !
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Згідна, просто не можу повірити
Ща как дам• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Згідна, просто не можу повірити
Прощайтесь з ним
ТаЕщеОптимистка• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Навіщо вам тупий чоловік, не дай Боже від такого народити, воно навіть не уявляє що таке діти та відповідальність за них
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Це правда, не уявляє. Мої батьки нас в більшості забезпечують
автор Смурфетта • 20 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Прощайтесь з ним
Так і треба
Ща как дам• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Ви тролите?
ТрамвайGirl• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Потому что вы удобная … не интересно ему с вами , а удобно пока. Ищет себе что-то другое, найдет- уйдет. Не хороший он человек. И ему плевать на Вас