Метелики на душі• Изменено 29 мая в 22:30

Знайома підстьобує постійно

Зараз за кордоном, але постійно все знецінює
Умовно я досягаю яких успіхів, висвітила це, вона нічого не лайкне, не привітає , а через пару днів скине якесь образливе відео, то про мою професію, то про гроші, типу жарт, але з натяком, що у тебе все хуйово подруга
І головне отримує від цього задоволення, особливо якщо зреагуєш, я це бачила по ній, коли робила так з іншими у компанії знайомих людей
От думаю, що за проблеми у людини і навіщо так самозвеличуватись за рахунок інших ?
Сижу_и_плачу• 29 мая в 22:30
чc
Силиконочка• 29 мая в 22:31
Навіщо ви з нею контактуєте, викладає інфу про себе
Не будь КакСвета• 29 мая в 22:31
Ногти делаете?
Не стесняюсь• 29 мая в 22:31
Видаліть її з друзів і заблокуйте
Love_Love_Love_• 29 мая в 22:31
Тут теж таких повно, в основній масі люди не люблять успішніших за себе і знецінюють те що їм ніколи не світить.
Для чого ви з нею спілкуєтесь?
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:31
Ответ дляНе будь КакСвета
Ногти делаете?
Та хоть унітази мою
Ні, не ногті. Медична діяльність
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого ви з нею спілкуєтесь?
Я не спілкуюсь, вона пише в соц.мережах іноді
Чоловіки по роботі спілкуються
Головне, що вона нічого в цьому не бачить і якщо з нею так то їй ок схоже, весело
Love_Love_Love_• 29 мая в 22:32
Ответ дляНе будь КакСвета
Ногти делаете?
От будь ласка- яскравий приклад того що я написала вище.
Сама 100% про манікюр мріє, але чоловік гроші не дає
Счастье_же_вот_оно• 29 мая в 22:32
А з чого ви взяли що ті відео вас стосуються? Чого ви все сприймаєте на власний рахунок?
І головне питання : а чого вам не пох…
Love_Love_Love_• 29 мая в 22:32
Ответ дляМетелики на душі
Чоловіки по роботі спілкуються
Заблокуйте її, не варто розмінюватись і переживати через невдах заздрісних
Не будь КакСвета• 29 мая в 22:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Я лесби, не угадали. Просто про карьеру писали, скорее всего это рилсы с ногтями.
Файна цьоця• 29 мая в 22:33
Нашо вам ті лайки? Без них немає життя?
Love_Love_Love_• 29 мая в 22:33
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну ясно, скорее всего ваш світогляд на більше не спроможний
Не будь КакСвета• 29 мая в 22:34
Ответ дляФайна цьоця
Нашо вам ті лайки? Без них немає життя?
Так видео снимает с рекламой услуг. Мед направление это уколы или рф.
Мerida• 29 мая в 22:35
Почему вы берете это на свой счёт?
Не будь КакСвета• 29 мая в 22:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Читайте дальше, щас все разсекретим
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:35
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
І головне питання : а чого вам не пох…
Бо всі все розуміють
І це робиться якось дивним чином
Гадаю_По_шнуркам• 29 мая в 22:35
Шо за мода кого попало называть подругами? Какая она вам подруга?
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:37
Ответ дляФайна цьоця
Нашо вам ті лайки? Без них немає життя?
Мені все одно на її лайки, констатую факт, що людина намагається знецінити діяльність, не тільки со
Над усіма рже, але сама не працює, а інших намагається уколоти
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:38
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Знайома
Раніше добре спілкувались, ну як добре
Розумію, що вона токсичить дуже і пліткує про всіх
Силиконочка• 29 мая в 22:38
Ответ дляМетелики на душі
Та хоть унітази мою
Ні, не ногті. Медична діяльність
Санітарка, медична сестра? Те, чому вона вас принижує не дивно. Дивно, що ви принижуєтеся перед нею.
Навіть унітаз можна мити в наймах з піднятою головою.
Наодинцi• 29 мая в 22:38
Вы сами понимаете, что это не норма, скорее всего, вы понимаете, что она не изменится. Зачем продолжается общение с ней?
Я с дядей решила прекратить общение, в том числе по этой причине, что он обесценивает. В том числе награды отца моего. Папа сам!!! заработал на дом в Крыму у моря, 15 минут пешком на пляж, дядя что-то там вякает, что мол ´это же не Ялта, а деревня какая-то´. На минуточку! человек сам даже на хрущевку за свои 60 не заработал вообще нигде, досталась одна хата по наследству. Я долго анализировала, пыталась себя уговорить ´ну может я не так поняла, может я слишком восприимчива´ Но НЕТ. Нет!!!
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:38
Ответ дляСиликоночка
Силиконочка• 29 мая в 22:39
Ответ дляМетелики на душі
Бо всі все розуміють
І це робиться якось дивним чином
Хто всі?
Силиконочка• 29 мая в 22:40
Ответ дляМетелики на душі
Не зрозуміла!
Чого вас качає?
Ви же щойно жалілися на знайому
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:40
Ответ дляНаодинцi
Я вже не реагую
Підписана на усі мої сторінки сама, пише, щось скидає
Незадоволена усім світом, що люди жеруть мʼясо, купують нові речі і загалом паразити усі
Мені з нею неприємно мати контакт, але вона продовжує щось висилати. Наша спільна знайома колись її послала за якийсь принизливий жарт з приводу смаку її музики
Бентливуман• 29 мая в 22:42
Це капець. Один і один моя ситуація. Подруга заміжня за іноземцем. Я теж зараз в цій країні. Після отримання нею громадянства її як підмінили. Один стьоб та знущання в мою сторону. Зараз обмежила я спілкування. Морально не витримую цього вже
Конфиденциальность• 29 мая в 22:43
Ответ дляМетелики на душі
Чоловіки по роботі спілкуються
поставьте в настройках, чтоб она не видела то, что вы постите. у нее не будет повода слать вам что-то.
я так от крестной закрылась, т.к. удалить ее из друзей проблематично, поднимется хипиш. но зато она теперь не в курсе что я выставляю
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:43
Ответ дляНаодинцi
Так от цікаво, що такі стратегії спілкування якимось чином беруться і іноді ці люди лізуть самі, не з усіма можеш припинити спілкування
автор Метелики на душі • 29 мая в 22:43
Ответ дляКонфиденциальность
Слушна порада