Носки на подтяжках• 02 июля 2025

Після того як перехворіла немає того аптетиту як був.

Захворіла, звичайна застуда. Тиждень була вдома, вже здорова. Помітила, що немає того скаженого аптетиту який був до, а поїсти я любитель і зайва вага є. Зараз взагалі не хочеться солодкого, морозива, кави без чого я раніше і дня прожити не могла. Не хочу рибу, м´ясо жарене. Натомість полюбила кашу вівсяну, чай, запечене м´ясо, грецький йогурт з ягодами. Не знаю радіти цьому чи ні
ПлюшкамиБалуюсь• 02 июля 2025
Радоваться, а мы будем завидовать) я точно, как раз раздумываю не съесть ли мне мороженко
автор Носки на подтяжках • 02 июля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я вчора купила своє улюблене морозиво, я його ледве доїла, ще подумала, що за фігня. На столі круасани лежать мої улюблені з пряженим молоком, скумбрія запечена, а я не хочу🤔рука тягнеться до помідорок
Закусенец• 02 июля 2025
Так это хорошо ,зато худой будете
Донька подруги• 02 июля 2025
Это не надолго
автор Носки на подтяжках • 02 июля 2025
Ответ дляДонька подруги
Это не надолго
Думаєте? В мене просто раніше такого не було, і тому я спочатку навіть і злякалась
Донька подруги• 02 июля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
От вируса страдают и внутренние органы. Восстановиться желудок и опять будете есть как раньше
Прокачую сідниці• 02 июля 2025
Я сейчас болею, температуры уже нет, но в горле словно лезвие. Не ем почти дня 3-4. Наверное вирус такой. Но обычно после выздоровления аппетит не резко приходит в норму.
Невловимий Джо• 02 июля 2025
Радуйтесь