Непозбувна Бентега• 02 июля в 16:03
Потрібен дитячий психолог. Онлайн
Порекомендуйте, будь ласка, дитячого психолога, з яким ви працювали або про якого ви чули гарні відгуки.
Боневтікла• 02 июля в 16:17
Треба писать вік і проблему. Бо психолог для 7 річки і дитини підліткового віку то різне.
Слобожаночка• 02 июля в 16:36
Ответ дляНепозбувна Бентега
Проблеми з комунікацією
Можливо зарано,такий характер
Манкоголік• 02 июля в 16:47
В мене теж би були проблеми з комунікацією, якби вивезли за кордон, де всі іншою мовою говорять.
В чому психолог допоможе ?
Непозбувна Бентега
• 02 июля в 18:29
Ответ дляСама вумна тутички
вы хотите, что психолог занимался с ребенком?
Спочатку я би хотіла провести першу або перші сесії один на один з психологом, щоб розібратися з запитом і розібрати мої стосунки з дитиною. При необхідності потім вже з дитиною. Тому що розумію, що наш зв´язок з дитиною губиться
Mississippi• 22 июля в 11:41
Ответ дляНепозбувна Бентега
Зверниться до Тетяни, +380958279299, вона працювала із моєю донькою саме так, перша сесія зі мною, потім із дитиною, все добре 👌