Марфа Українівна• 02 июля в 19:43
Это жесть,лямблии у взрослого,кто сталкивался ?
Обнаружены цисты лямблий.
Общее состояние хорошее ,не тошнит ничего не болит,с пищеварением проблем нет.
Как избавиться от этой гадости?Может кто-то сталкивался, расскажите,что вам помогло?
Зоряний Шлях• 02 июля в 19:46
На цю тему дивилася колись Комаровського. Він стверджує, що лямблії лікують лише тоді, коли є симптоми, а в іншому випадку ви лікуєте аналізи, а не себе.
Марфа Українівна
• 02 июля в 19:47
Ответ дляЗоряний Шлях
Це все зрозуміло,але для роботи потрібні чисті аналізи.І шо його робить?
Зоряний Шлях• 02 июля в 19:51
Ответ дляМарфа Українівна
Якщо для роботи, то треба радитися з лікарем. Мабуть пропити препарат від цієї гидоти і одразу повторно здати аналіз.
Ласунка• 02 июля в 20:10
Ответ дляМарфа Українівна
Здайте в іншій лабораторії і вони будуть чисті
Стрекозей• 02 июля в 22:07
Що за робота така?
Здайте в іншій лабораторій холодний кал
А взагалі проблеми з травленням вирішуйте. Налаштуйте правильний раціон + збір для печінки
Здайте в іншій лабораторій холодний кал
Марфа Українівна
• 02 июля в 22:14
Ответ дляСтрекозей
Що за робота така?
Здайте в іншій лабораторій холодний кал
Повар
Марфа Українівна
• 02 июля в 23:35
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хламідії не знайшли?
А ви спеціаліст по хламідіям,чи власним досвідом лікування хочете поділитись?
ПоЗиТиВнАя• 03 июля в 08:28
Ответ дляМарфа Українівна
Немає досвіду.
Все до блиску• 03 июля в 18:09
У меня были все симптомы, чувствовала себя ужасно. Это было давно, вылечил инфекционист макмирором