Ошеламиссимо• 03 июля в 12:29
Трускавка ленд, хтось був у басейнах?
Вони дуже маленькі? Дитину 10 років там можливо навчити плавати? По фото нічого не зрозуміло
Ошеламиссимо
• 03 июля в 12:40
Ответ дляЯк_наготую...
Там очень холодная вода, с ребенком в Молдову
Дитина дуже хоче щось на повітрі. Пляж чи басейн, шукаю. В Молдові дуже глибоко ще(
Ошеламиссимо
• 03 июля в 12:41
Ответ дляШалена невинність
Идите в спортовец, там научат
Дуже хоче на повітрі щось, не закрите. Ось шукаю
Як_наготую...• 03 июля в 12:46
Ответ дляОшеламиссимо
Там открываются окна (до пола) на улицу и есть выход и лежаки на газоне. Учите в детском бассейне.
Ошеламиссимо
• 03 июля в 12:47
Ответ дляЯк_наготую...
Дитячий пишуть 50 см глибина, дуже мало, дитині 10 років
Поросенка• 03 июля в 13:31
Ответ дляОшеламиссимо
в Молдове мой с 9 лет-рост 140-отлично в общем басейне.там классно.
Ошеламиссимо
• 03 июля в 13:38
Ответ дляSolnceya
В групі Тру вже обговорили. Вони рекламу дали місяць тому, люди поїхали і були в шоці
Це фото 19 червня
Дякую. Варіант не підходить)
Ошеламиссимо
• 03 июля в 13:38
Ответ дляSolnceya
Так пляж - озеро козацький хутір гарне
А змій там немає? Одні кажуть гарний, інший, що брудно і немає тіні.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 июля в 13:39
Ответ дляПоросенка
Но учить плавать там сложно. Я со своими 160 см на цыпочках стояла. Удерживать и учить не плавающего ребенка может быть сложно, даже если родители выше.
Так-то нам с сыном тоже понравилось. Он немного плавает + с кругом был, то отлично время провели.
Ошеламиссимо
• 03 июля в 13:39
Ответ дляПоросенка
Я просто сама там не стану зі своїми 165 см, не розумію як мені там з ним бути)
Ошеламиссимо
• 03 июля в 13:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ось це мене і зупиняє. Я плаваю, але так собі
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 июля в 13:41
Ответ дляЯк_наготую...
Детский там маленький совсем, неглубокий, круглый и с горячей водой. Там разве что совсем малышам будет комфортно.
Поросенка• 03 июля в 13:41
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
да-детский калюжа маленькая
Ошеламиссимо
• 03 июля в 13:43
Ответ дляПоросенка
да-детский калюжа маленькая
А за Козацький хутір нічого не знаєте?
Поросенка• 03 июля в 13:44
Ответ дляОшеламиссимо
А за Козацький хутір нічого не знаєте?
нет. там же в цетре есть басейн-в миротель кажется
Шалена невинність• 03 июля в 14:53
Ответ дляОшеламиссимо
А цены вы знаете на тот открытый лягушатник?? По 500 грн с чел
Ошеламиссимо
• 03 июля в 15:41
Ответ дляШалена невинність
Якби нормальні умови і басейни, то якось 500 за цілий день можна було б витерпіти, а там пишуть вода холодна і 2 каструльки)
Ошеламиссимо
• 03 июля в 21:15
Ответ дляSolnceya
Змій не зустрічали, тіні, як кругом, тільки подалі є у дерев
Дякую. А коли заходиш в воду, коди йдеш в воді, там мул чи пісок під ногами?
Ошеламиссимо
• 03 июля в 22:55
Ответ дляSolnceya
Трохи піску. Все обіцяють новий привезти
Дякую. Дитина хоче поїхати, а я мулу боюсь) не стану)
Ошеламиссимо
• 03 июля в 23:47
Ответ дляSolnceya
Мул там сильно далі берега
Дякую, що розказали.