Удачная• 03 июля в 14:33

Интересно, когда люди в депрессии , в тяжелые состояниях психологических и нет д

Денег на лечение у специалистов, как они живут дальше ? А раньше как это было ? Не умирают же . И сколько это может длиться ? Годами ? Максимум сколько ? Это уже никогда не будет лучше и хорошо?
Катастрофа• 03 июля в 14:50
Ответ дляСадоводница
я имела в виду что нельзя без лекарств
Я просто говорю, что ж о не так дорого, чтобы ничего не делать
Катастрофа• 03 июля в 14:51
Ответ дляЯйцеголовая
Лікування з депресії (виконує лікар) і вихід з деприсивного стану (психолого.терапевтична робота) займає багато сил і часу, тому і існуює у всьогму світі психотерапевтична допомога, сплачувана страховаими компанями, щоб це було доступно і на високому рівні. Бо реальано це потрібно. З іншого боку підготовка такого фахівц займає 7.10 років, дорого коштує і вимагає високих інтелектуальних здібностей спеціаліста. Раніша головна вимога на Психологвю була відмінна математика, а зараз якщо дівчинка не тягне її пихають на психологію.. ось таких спеців і маємо... Але все змінюється планується кнтроль і сертифікація спеціалістів в Україні, плюс їх наявність при клініках. Я вже писала що не йшли на другу вищу Психологію, бо це не перспективно і ось... тадам... хто не пішов правильно зробив....
Кстати, во многих случаях страховка психотерапевта не покрывает, только помещение психиатра (а иногда и вообще ментальную помощь не покрывает)
тяжкаялюдина• 03 июля в 14:53
Ответ дляУбилаКеннеди
нет никакой депрессии это все от лени или водочки выпили и пройдет
тоже считаю, что ремнем таких надо лечить и учить. Удобный способ водрузиться на плечи близких, родственников, общества, прикрываться мнимой недееспособностью, чтоб не было никакого спроса за безделье
автор Удачная • 03 июля в 14:58
Ответ длятяжкаялюдина
Ваши чувства в детстве обесценивали наверно или это просто невежество ?)
КартаБезКомиссий• 03 июля в 14:58
Ответ дляРучки-Крючки
напишите адрес, где бесплатно принимают) и назначают бюджетное лечение
Смотрите в гос психиатра в своем нас пункте.
Люблю джаз• 03 июля в 15:01
Ответ дляКуда ж без меня
Дивіться...
Я переживаю зараз невизначену втрату (погугліть)
І це нестерпно важко.
Я пью пігулки. Транквілар.
Плюс бісопролол і корвалтаб, бо рандомно хапають приступи тахікардії, і я не можу дихати.

Я займаюся йогою (трохи)
Багато гуляю
Проговорюю свій біль з чатом джіпіті
Намагаюся читати книжки.
Тобто, власне, намагаюся нормально функціонувати.

Чи переслідують мене думки про суїцид? Періодично. Але я тримаюся.
Почитала( сочувствую вам, тяжёлое состояние
БезникаЯ• 03 июля в 15:03
Ответ дляКуда ж без меня
Дивіться...
І це нестерпно важко.
Я пью пігулки. Транквілар.

Я займаюся йогою (трохи)
Багато гуляю
Проговорюю свій біль з чатом джіпіті
Намагаюся читати книжки.

А навіщо ви приймаєте фуфломіцини замість того, щоб сходити до лікаря та виписати нормальні препарати?
Куда ж без меня• 03 июля в 15:04
Ответ дляБезникаЯ
Бо від гідазепаму мені значно гірше.
Дякую за підтримку і змістовну пораду.
Безпринципова• 03 июля в 15:04
Ходять до безкоштовного психіатра, приймають безкоштовні ліки. Такі є. Застарілі, можливо менш ефективні. В психіатричні лікарні лікування безкоштовне зараз
Море Щастя• 03 июля в 15:05
Ответ дляКатастрофа
Это не так дорого стоит, так что тут скорее речь не про деньги а нежелание
Недорого, серьёзно? )
Велаксин почти 1500, Рексетин под 1000, Миасер тоже не 3 копейки
Не все ж принимают Флуоксетин или Эсциталопрам, которые стоят условно 100 грн
Безпринципова• 03 июля в 15:06
Ответ дляМоре Щастя
Недорого, серьёзно? )
Тема про тих людей хто немає грошей.
Катастрофа• 03 июля в 15:09
Ответ дляМоре Щастя
Недорого, серьёзно? )
Ну да, у эсциталопрам тоже есть ципралекс за 2000 тысячи
Параксеттн и венлафвксин тоже намного дешевле стоят.
Безпринципова• 03 июля в 15:13
Ответ дляУдачная
У хороший специалистов с результатом это действительно дорого, очень дорого стоит. Мы же не говорим о тех, с кем просто поговорить
Гарні спеціалісти мають освіту і клінічну практику, працюють в психіатричних лікарнях. У вільний час ще приймають в приватних. Саме вони в державні лікарні безкоштовні, автор. Не драматизуйте
Безпринципова• 03 июля в 15:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Психиатр бесплатно принимает и лечение есть на любой бюджет. Проблема психбольных не в отсутствии денег на лечение, а в отсутствии желания лечиться.
Це правда.
Жена миллионера• 03 июля в 15:25
Ответ дляКуда ж без меня
Дивіться...
І це нестерпно важко.
Я пью пігулки. Транквілар.

Я займаюся йогою (трохи)
Багато гуляю
Проговорюю свій біль з чатом джіпіті
Намагаюся читати книжки.

сразу вопрос кто вас кормит? кто за это платит? Я займаюся йогою (трохи)
Багато гуляю Проговорюю свій біль з чатом джіпіті Намагаюся читати книжки. я так понимаю вы не работаете?
Безпринципова• 03 июля в 15:27
Дівчата, не бійтесь державних лікарень і психотерапевтів які там приймають. В Києві взагалі проблем не бачу. І в обласних центрах є непогані спеціалісти. В райцентрах одна назва. Всі вони приймають безкоштовно. Не слухайте стереотипів, нав´язаних суспільством
постою_послушаю• 03 июля в 15:42
Ответ дляЧижик Пижик
1000 гривен за сеанс, как бы, дорого
учитывая, что сеансов нужно хотя бы два в неделю, и терапия должна быть хотя бы полгода
8 тысяч в месяц, почти 50 - за полгода
Большинство депрессий излечивается исключительно медикаментами, терапия не лишней бывает при неврозах и окр, но и в этих случаях таблетки дают хороший результат без терапии тоже.
Стоимость таблеток тоже не высокая если не гнаться за оригинальным препаратом, а принимать дженерики, они прекрасно работают, а стоят копейки
Куда ж без меня• 03 июля в 15:49
Ответ дляЖена миллионера
Тобто, хто мене годує?
Я працюю.

А гуляти можна і після роботи. Йога-20 хвилин зранку
Ааа, ви не знаєте про таке? Після роботи падаєте на диван?
Ну шкода вас, так.
Жена миллионера• 03 июля в 15:50
Ответ дляКуда ж без меня
Тобто, хто мене годує?
Я працюю.

Ну шкода вас, так.
кем работаете? и где?
Куда ж без меня• 03 июля в 15:51
Ответ дляЖена миллионера
кем работаете? и где?
З якого доброго дива ви мене допитуєте?
Жена миллионера• 03 июля в 15:53
Ответ дляКуда ж без меня
З якого доброго дива ви мене допитуєте?
я без дива, и не допитую... работать идите, херней нечего заниматься...больная она...
Куда ж без меня• 03 июля в 16:06
Ответ дляЖена миллионера
А я бачу,ви українською погано читаєте, так?
Я написала, що працюю.

Клас.
Спочатку я слухала-чого ти ниєш, ти ж не в окопі, а він он по 120 тисяч заробляє. Мало тобі??

А тепер слухаю-та щось ти мало за ним страждаєш!

Дякую вам!
Маю надію, одного разу ви отримаєте таку саму щиру підтримку.
Жена миллионера• 03 июля в 16:10
Ответ дляКуда ж без меня
Я написала, що працюю.

Клас.

Дякую вам!
шановна, ви не працюєте, бо ви не відповіли мені, де ви працюєте, я дуже уважно читаю, не переймайтесь, ще раз наголошую, йдіть працювати на касу а в атб, або туди де є спілкування з людьми, і не яких хвороб у вас не буде, це вам моя безкоштовна порада...