Сірничок• 03 июля 2025
Яремче-Буковель без авто. Допоможіть спланувати
Привіт. Допоможіть, будь ласка, спланувати, бо я там не була і уявлення не маю що до чого.
Планую: без авто з дитиною на 4 дні (3 ночі).
Думаю так.
1 день поїзд до Яремче прибуває об 11. Поїмо в маку і заселимось (ще дивлюсь де, хочу ближче до сувенірного ринку). Сходимо у вольєрне господарство та на сувенірний.
2 день - водоспад, Ґедзьо парк та стежка Довбуша (чи може з підйомом на Маковицю -?)
3 день раненько виселимося і в Буковель. Доїдемо до Динопарку, там погуляємо і поїдемо заселимось в готель (теж ще не обрала). Пообідаємо і на озеро хотілося б. Ми любимо воду і поплавати.
На 4 день теж хочеться зранку на озеро, потім підйомник і родельбан. Поїзд з ст. Татарів о 15 годині.
Як вважаєте, чи норм план, враховуючи,що без авто? Порадьте, будь ласка, де бюджетно харчуватись.
В Динопарку цікаво, скільки часу може піти? І найбільше мене турбує транспорт - до Динопарку, до Буковелю і потім до потягу. І по Буковелю до того озера чи далеко/важко іти?
Може ще хтось щось порадить, буду дуже вдячна!
Думаю так.
Сірничок
• 03 июля 2025
Ответ дляАшотакоя
Були там не так давно з дитиною, тому можу дещо порадити
1. Ми з дитиною обідали у вареничній в центрі, ціни смішні, вареники смачні і великий вибір.
2. Щодо житла. Якщо ви ще нічого не бронювали, то будьте готові що вибір вже невеликий, осбливо в буковелі. ЩО зможете знайти на пару днів не знаю.
3. Озеро холодне, особливо враховуючи цьогорічне літо
4. З Яремче (недалеко від центру маршрутки) часто їдуть в той бік, просите водія зупинитись в дінопарку, це десь хвилин 30-40. там великий доволі парк, на години півтори-дві. Поруч в той же квиток входять парк розваг+ще година. Як вийдете з парку там же маршрутки зупиняютьс яна буковель. АЛЕ...ви доїдете до входу, паркінгу. А далі як добиратись до житла я не пораджу...може бути далеко
4. З Буковеля їздять маршрутки до жд вокзалу татарова
Дякую вам дуже
Сірничок
• 03 июля 2025
Ответ дляАшотакоя
там вісить розклад, маршрутки орієнтовна раз в півтори години
Це теж з того паркінгу? Я вже подивилась, наче курсують по Буковелю автобуси, цікаво, чи це так.
АфродитаПетровна• 03 июля 2025
Ответ дляСірничок
Так , є автобуси, ми повернулися нещодавно , десь раз на годину курсують по колу
Джем Шакіри• 03 июля 2025
Ответ дляСірничок
Дякую! А екскурсії замовляли завчасно чи по місту шукали?
В центрі продавали. За день купили
Ашотакоя• 03 июля 2025
Ответ дляСірничок
ми там не були. Але цікавилась. До паркінгу ніби приїзжають рейсові. А всередині буковелю ще якісь внутрішні є
Ашотакоя• 03 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
куди везуть?
АфродитаПетровна• 03 июля 2025
Ответ дляАшотакоя
куди везуть?
По території Буковелю , я на жаль фото розкладу не зробила .
Сірничок
• 03 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Супер! Дякую! А до вокзалу не підкажете, звідки їдуть?