Котики-муркотики• 03 июля в 18:46

Температура води у морі, подібна до тієї що на карті - де ще така є?

Чи правильно буде просто подивитися на карті відносно екватору і просто вибрати ті місця чи все-таки вода буде іншої по теплоті

Я була в Туреччині і там дуже приємна водичка дуже тепла, от я хочу точно таку саму воду куди мені ще поїхати
Просто красавица• 03 июля в 18:50
Что мешает снова поехать в Турцию?
автор Котики-муркотики • 03 июля в 18:51
Ответ дляПросто красавица
Что мешает снова поехать в Турцию?
Хочу в іншу країну
Просто красавица• 03 июля в 18:58
Ответ дляКотики-муркотики
Хочу в іншу країну
А смысл, если интересует только водичка? Да и в Турции, вы врядли, дальше отеля и сувенирной лавки бывали.
Алина-1240• 03 июля в 19:03
Ответ дляПросто красавица
Вы и там не бывали, сидите бубните только🤣
Украиночка• 03 июля в 19:09
Ответ дляКотики-муркотики
Хочу в іншу країну
Албания может подойти. Мне там море больше нравится, кстати). Его Ионическая часть
Бринзолетта• 03 июля в 19:16
Ответ дляКотики-муркотики
Хочу в іншу країну
Яка температура на води тоді була, ви цифру памʼятає? Не факт, що на тій самій широті буде вода такої ж температури
Бринзолетта• 03 июля в 19:18
Ответ дляУкраиночка
Де саме в Албанії ви були? Подруга років 6-7 тому була і сказала, що вода прохолодніша ніж на анталійському узбережжі і взагалі їй там не дуже сподобалось. Я питала у нашого турагента стосовно Албанії, але вона мене відмовила, сказала що після Чорногорії та Хорватії там робити нема чого. Та й до гарних курортів від аеропорту ще 4 години автобусом, тобто немає сенсу
Зоряний Шлях• 03 июля в 19:21
Какой месяц,автор
Шотуткоїться?• 03 июля в 19:25
Египет - вода как компот
Украиночка• 03 июля в 20:07
Ответ дляБринзолетта
В Ксамиле несколько ночей жили в сентябре и августе с разницей в 2 года
автор Котики-муркотики • 03 июля в 21:33
Ответ дляБринзолетта
27 не менше
Прям не хотілось виходити з неї
Дуже тепла
Дитині моїй сподобалось, вона тільки в такій може нормально наплаватись
В березні були в Шармі то там 24.. плавала 5 хв(