Єдина Країна• 03 июля 2025
Пенсійні справи
Зайшла у свій кабінет, пише, що коефіцієнт у мене 0,33. Читала що у всіх 1. Від чого залежить і як збільшити його?
Соня-сонятко• 04 июля 2025
Якщо стажу, то норм. Якщо коефіцієнт зарплати, то 0,33 від середньої це погано для нарахування пенсії
Єдина Країна
• 04 июля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Від зарплати( . Останні 2 роки зарплата хороша. Якось збільшиться цей коефіцієнт з часом?
Лукава_Кiшка• 04 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
25 стажу у мене
Вы в калькулятор смотрели это формула такая на сегодняшний день 15тис.грн × ваш средний коэффициент зп × коэффициент стажа . Если у вас 0.33 ваш средний коэффициент зп, то вы всю жизнь на минималку работали теперь практически вам надо работать 10л с зп на очень большую зп чтоб его поднять .