Анчо Ус• 04 июля в 10:08
Українська та зарубіжна література 7 клас - Інтелект
Дівчата привіт)
Скажіть, будь ласка, що вивчали діти по укр. та заруб. літературі в 7 класі по програмі Інтелект. Чи можливо у когось є список літератури)
Я так розумію, зараз вчителя не дають дітям завдання на літо по читанню, але я думаю, що краще зараз, поки є час, щоб дитина ознайомилась з деякими творами чи подивилась фільм )
Всім заздалегідь дякую )
Марафетчица• 04 июля в 10:13
укр.літ.:
Неймовірні пригоди Івана Сили
Захар Беркут
Русалонька із 7 Б
Климко
Неймовірні пригоди Івана Сили
Захар Беркут
Русалонька із 7 Б
Климко
Хочу на Балі• 04 июля в 10:15
Никогда не понимала этого чтива на лето. В кратком пересказе многое читала, потому что было нудно читать
Марафетчица• 04 июля в 10:16
Зар.лит:
Айвенго
Шерлок Холмс
Золотой жук
Граф Монте Кристо
Д´Артаньян и три мушкетера
Айвенго
Шерлок Холмс
Золотой жук
Граф Монте Кристо
Д´Артаньян и три мушкетера
Анчо Ус
• 04 июля в 10:23
Ответ дляХочу на Балі
у кожного своя думка)
Анчо Ус
• 04 июля в 10:23
Ответ дляМарафетчица
Зар.лит:
Айвенго
Шерлок Холмс
Золотой жук
Граф Монте Кристо
Д´Артаньян и три мушкетера
Айвенго
Шерлок Холмс
Золотой жук
Граф Монте Кристо
Д´Артаньян и три мушкетера
дякую.
муха в кедах• 04 июля в 10:56
Ответ дляХочу на Балі
Ссср в их головах не излечим , хоть и пишет на мове.
Невгамовна• 04 июля в 11:02
На сайте есть вся информация. Удивляет, что столько лет проучившись по программе ИУ, люди не научились пользоваться сайтом и разделом Батьки.
Анчо Ус
• 04 июля в 11:07
Ответ дляНевгамовна
дякую. я на сайт заходила багато разів. Але у мене мабудь старий пароль.
Та у мене син один рік в Інтелекті, з першого класу вчився по НУШу
Анчо Ус
• 04 июля в 11:08
Ответ длямуха в кедах
о) Дякую вам за вашу думку))))
Невгамовна• 04 июля в 11:11
Ответ дляАнчо Ус
Класний керівник зобов´язаний повідомити пароль. Він з 24 року не змінювался.
Також вчителі літератури мають надати список.
Анчо Ус
• 04 июля в 11:11
Ответ дляНевгамовна
не надали. Тому й питаю
Невгамовна• 04 июля в 11:51
Ответ дляАнчо Ус
Все. Всім дякую. Знайшла на сайті Інтелекта
Користуйтеся сайтом. Там багато цікавого. У старших класах там є безкоштовна підготовка до нмт з математики та мови. Ще може створять підготовку з історії. Про це в школі не розповідають, але ці дві години на тиждень з кожного предмету ефективніше за репетиторів.
Також користуйтеся відео матеріалами.