Завтра не пью• 02 июля в 20:16
Коледж або 10й клас
Не розумію навіщо після 9го класу платити за коледж 4 роки, якщо можна закінчити 11 класів і вступити на 3й курс і оплатити два роки навчання. Чи це якось інакше працює?..
Кидстаффовка• 02 июля в 20:17
В коледж можна вступити безкоштовно.
Після 11 класу навчаються 3 роки.
Але це залежить від спеціальності.
Після 11 класу навчаються 3 роки.
Але це залежить від спеціальності.
Вподобайден• 02 июля в 20:18
Ответ дляКидстаффовка
В коледж можна вступити безкоштовно.
Після 11 класу навчаються 3 роки.
Але це залежить від спеціальності.
Після 11 класу навчаються 3 роки.
Але це залежить від спеціальності.
4 года ( бакалавр)
Аристократка-тунеядка• 02 июля в 20:18
На який 3 курс після 11 ви зібралися поступати? що за маячня.
Крем для арбуза• 02 июля в 20:18
Так не буде. Я платила за сина коледж(1250 грн в міс), цього року він іде на бюджет на бакалавра. міг вчитися на бюджеті, просто ми пізно кинулися з вибором коледжу підготовкою (хто ходив на підготовчі, в того був бюджет)
Крем для арбуза• 02 июля в 20:19
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сплутали м´яке з теплим
Крем для арбуза• 02 июля в 20:21
Ответ дляХочу в БАНю
А нащо платити за коледж? мізків не хватає поступити на бюджет?
Мій вступні іспити добре, але додаткових балів за підготовчі курси не набрав, і все... Там такий коледж, що замовлялися держ.місця під підготовчі курси... Це я потім вже розібрала
Стигла полуниця• 02 июля в 20:23
Що якесь нововведення в освіті? Після 11 класу відразу на 3- й курс вишу
Хочу в БАНю• 02 июля в 20:24
Ответ дляКрем для арбуза
Ми ходили на підготовчі, вчителя так і казали що це буде в плюс. Ми на відкриття дверей ходили рази 3 все дізнавалися, що нас запам´ятали)))
Хочу в БАНю• 02 июля в 20:24
Ответ дляСтигла полуниця
Ви нічого не розумієте))))
Аристократка-тунеядка• 02 июля в 20:30
Ответ дляА ось і я
В колледж после 11класса посурают на 2й курс, платят, безвозмездно
Учителя?)))
Кава з адреналіном• 02 июля в 20:36
А зачем платить? Есть бюджет. Я ЗА колледж после 9. 10-11 - протирание штанов
НеГолосую• 02 июля в 20:39
А можна закінчити 11 класів, вступити в універ на бюджет і стати гарним спеціалістом.
Крем для арбуза• 02 июля в 20:39
Ответ дляХочу в БАНю
Все правильно робите, коли абітурієнти писали екзамени, то до тих, хто з підготовчих підходили викладачі і допомагали
Кидстаффовна• 02 июля в 20:42
Тут залежить від дитини. Син керівниці хватав зірки з неба - прям такий розумнй зірка олімпіад і т д . Пішов у коледж на ай ті... зірка коледжу, староста.... а потім зно і не склав....
Инстагра_мерша• 02 июля в 20:55
Ответ дляКидстаффовна
Ну підготується і здасть через рік, не трагедія.
А ось і я• 02 июля в 21:07
Ответ дляАристократка-тунеядка
Учителя?)))
Там перед платят не потерялось. Не платят
А ось і я• 02 июля в 21:08
Ответ дляНеГолосую
Маникюршей
Мольфарочка• 02 июля в 21:49
Ответ дляА ось і я
Маникюршей
А после колледжа - директором мира и миллионером.
Пушап Мі мі• 02 июля в 22:13
Залежить від дитини. Якщо їй те навчання не потрібне, то це даремно витрачені роки. Краще вже змінити обстановку і за той час отримати спеціальність.
Моїй ще рано, але вже думаю, що вчитись три роки 10-12 кл, в потім ще мінімум два - чотири роки коледж/техніку чи може універ не факт, що буде працювати по тій професії, а потім знову вчитись...
Зрадорозганячка• 03 июля в 09:17
автор собирается в колледж после 11 класса, тогда действительно учиться 2 года, но после 9 класса некоторые специальности 3 года, а не 4