4есотка• 04 июля в 11:46

Прихисток якої країни не накладає обмеження на пересування та освіту?

Розглядаю Словаччину, Угорщину, Румунію та Кіпр. Можливо, ще Чехія і Хорватія.
Маю дитину з особливими освітніми потребами, навчається вдома. Досі ніде прихистку не просили. Хочу обрати варіант, де попросити статус, щоб мати необмежену можливість виїзджати, їздити в Україну і навчатись дитині в онлайн-школі. На виплати не розраховуємо. Хто перебуває у названих країнах - напишіть, плз, чи є обмеження по пересуванням? Як довго очікувати документів від подачі?
Ненька наша• 04 июля в 11:48
Якщо не претендуєте на соціал,то будь яка країна вас не буде обмежувати в пересуванні без дозволу.
автор 4есотка • 04 июля в 11:53
Ответ дляНенька наша
Дякую за відповідь, але мені казали інше. Про США та Польщу, наприклад. Ще, здається, про Швейцарію чи Нідерланди, забула. Плюс, примус до очного навчання у школі.
Yuliyul• 04 июля в 11:57
В Германии очень сложно , дети должны ходить в школу. Оформить домашнее обучение надо я не знаю сколько усилий приложить и иметь немецкоговорящего в своем распоряжении переводчика.
Насколько я знаю, в Австрии с этим проще. Но подождите реально перечисленные вами страны отзывы. По поводу возможности выезжать действительно, если нет социала - никто не интересуется твоими перемещениями. Вопрос только в актуальности документов на границах. Например, защита в Германии продлена, но реально документы не переделывают и они просроченные.
Оно само купилось• 04 июля в 12:00
Балі. 300 дол житло у місяць. дешеві продукти. Українців повно. Тепло і гарно.якщо робота онлайн- супер.
Ненька наша• 04 июля в 12:00
Ответ для4есотка
Тоді не знаю.Мої рідні в Бельгії з початку війни.Поки були на виплатах,то залежали від їхніх соціальних служб.Про кожен крок треба їх повідомляти і чекати дозволу.Як вийшли на роботу,то стали від них незалежні.їздять,де хочуть.Дитина вчиться в інтегрованому класі,де більше приділяють увагу орієнтації вибору майбутньої професії.Теж інвалідність.Якось так.
автор 4есотка • 04 июля в 12:01
Ответ дляYuliyul
Дякую за відповідь!
Власне, документи для легального проживання та безперешкодного пересування - єдине, що треба від країни. І ще щоб до дитини питань не мали. Все.
автор 4есотка • 04 июля в 12:03
Ответ дляОно само купилось
Дякую, варіант приємний, але не підходить через віддаленість.
автор 4есотка • 04 июля в 12:07
Ответ дляНенька наша
Та ж от сподіваюсь, що хтось із статусом цих країн розкаже, як воно насправді.
Без QR коду• 04 июля в 12:07
Ответ для4есотка
В Польщі немає обмежень з навчання (якщо не навчаєтесь в польській школі просто не отримуєте 800+)
Обмеження на виїзд: не більше 30 днів за один виїзд.
Це ми якщо ви на захисті
автор 4есотка • 04 июля в 12:10
Ответ дляБез QR коду
Це ми якщо ви на захисті
З оповідей знайомих, більшого геморою, ніж з польським статусом, ніде нема. То він злітає, то ти пересидів, то ще якась баланда. Тому геть зовсім Польщу не розглядаю.
Йосип_молодий• 04 июля в 12:21
В Италии свекор сделал защиту, получил 900 евро и уехал, через полтора года приехал покупался в море, продлил защиту и снова уехал. Никого не интересуют перемещения. Насчёт школы для детей с диагнозом я не подскажу, здоровые должны ходить в школу.
ЯНаПэПэ• 04 июля в 12:22
Ответ для4есотка
статус оформлюється за 15 хв, нічого не злітає, ніяких обмежень немає, до України найближче і найлегше дістатись, по світу теж. мова зрозуміла. це мій досвід
Колупалочка• 04 июля в 12:26
Сестра в Польше, всегда жалуется, часто слетает статус. Проблемная страна(
автор 4есотка • 04 июля в 12:27
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую за відповідь.
Гуморист у вас свекор)))
ЯНаПэПэ• 04 июля в 12:28
Ответ дляКолупалочка
а проблемна в чому?)
Совбез• 04 июля в 12:30
Ответ для4есотка
Вам багато чого здається))) В Польщі ніхто не буде Вашу дитину заставляти ходити до школи, якщо не претендуєте на виплати на неї
Совбез• 04 июля в 12:32
Ответ для4есотка
нема ніякого геморою вже четвертий рік ні в кого, кого знаю. Багато вже взагалі перейшло на карту побиту, тоді тим більше ніяких проблем.
автор 4есотка • 04 июля в 12:32
Ответ дляСовбез
Я не розглядаю Польщу, як варіант.
Совбез• 04 июля в 12:33
Ответ для4есотка
Я не розглядаю Польщу, як варіант.
і дякувати Богу
Виправлялочка• 04 июля в 12:40
Румунія вам підходить по всіх ваших запитах.
Захист оформлюють швидко, навітт після інших країн. Обмежень часових нема, їздіть собі в Україну скільки хочете і на скільки хочеться. В школу ходити не примушують, якщо не подаєте на допомогу (яку все одно не платять, нема грошей).
НеКонец-Света• 04 июля в 12:48
Хорватія. Немає вимог з приводу виїзду і немає обов’язкового відвідування школи.
автор 4есотка • 04 июля в 12:59
Ответ дляВиправлялочка
Дякую дуже, Румунія основний кандидат, власне.
автор 4есотка • 04 июля в 13:01
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую! А не скажете, як довго статус оформлюють?
Без QR коду• 04 июля в 13:07
Ответ для4есотка
Я в Польщі 4й рік. Ніяких проблем немає
Рожайтретьего• 04 июля в 13:20
Ответ для4есотка
прийти в полицию. поставить печать, все... так рассказывали мне
Khmelnichanka• 04 июля в 13:42
Точно НЕ Німеччина.
Я матуся, мені можно• 04 июля в 13:58
Чехия- точно нет, обязательное образование до 9 класса
автор 4есотка • 04 июля в 14:04
Ответ дляЯ матуся, мені можно
О, дякую, це корисна інформація.
Якраз 9й і закінчила.
НеКонец-Света• 04 июля в 16:59
Ответ для4есотка
Все залежить від міста, у якому будете оформлювати - Загреб, Спліт, Осієк, Карловац тощо. У середньому місяць.
НеКонец-Света• 04 июля в 17:01
Ответ дляРожайтретьего
Якщо ви про Хорватію, то це неправда. Поліція взагалі не займається оформленням тимчасового захисту.