Туся муся• Изменено 04 июля в 16:00
Royal Park Elenite, Болгарія - шукаю свіжі реальні відгуки
Діти хочуть аквапарк. DIT Evrika не потягну фінансово, тому розглядаю на 10 днів Royal Park Elenite. Але відгуки..пишуть, що брудно, їжі не вистачає - великі черги, пласт.посуд, деякі гірки можуть не працювати, номери не прибираються. Море зелене!(
Хтось відпочивав там цього року? Якщо так - залиште відгук
Турагенція Tourdream• 04 июля в 16:39
Да ну, шукайте альтернативи. Там же дитячий табір проживає. Шум, гам, метушня. Постійно щось ламається. І цим комплексом особливо ніхто не займається, бо виставлен на продаж. А нових власників, наскільки я знаю, поки що не має.
Не думаю, що з минулого року там щось помінялось.
У аквапарку 2-3 горки всього працюють. Так краще вже взяти нормальний готель, де будуть ті самі 2-3 горки.
Місце там у Єленіте шикарне, море, пляж теж.
Але поки той комплекс не найде гідного власника, справ на краще не буде, нажаль.
Туся муся
• 04 июля в 18:36
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відповідь. Але цей рік розглядаємо лише Болгарію, а там не густо з аквапарками на першій лінії(
Турагенція Tourdream• 04 июля в 20:23
Ответ дляТуся муся
Так, у Болгарії взагалі готелів з гірками зовсім не багато.
Але ж і у Єленіте аквапарк мягко кажучи, не дуже, враховуючи, шо більша частина гірок не працює. Якщо буде у бюджеті, то хоча б дивиться готель Royal Castle. Він найновіший у комплексі, більш менш пристойний за інші.
Туся муся
• 05 июля в 22:35
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую
Язикувата Хвеська• 26 июля в 13:53
Так цікаво, автор на чому ви зупинились?
Як варіант в Сонячний берег поїхати з дітьми і в аквапарк окремо поїхати(там безкоштовні шатли).