Зубная фея• 19 июня в 11:52
А що за дитячі вагони в Укрзалізниці?
Монітори білети, по Україні і попадається потяг: 082Ш дитячий
Це як? Там всі пасажири тільки з дітьми ? Давно не їздила, це щось нове
З білетами якась біда
І ще питання
Може хтось знає посередників кому можна замовити викуп білетів, бо я як профан можу не встигнути за ними
З білетами якась біда
І ще питання
Кров з молоком• 19 июня в 12:02
Постоянно мониторьте сайт УЖД и купите билет, особенно часто выкидывают за день или даже в день выезда.
Зубная фея
• 19 июня в 13:01
Ответ для75В
Автор напишіть дату і куди.
13.07
Солотвіно- Київ
Хочу купе
Слідкую за білетами, тільки зʼявились і вже тільки плацкарт і люкс, зараз поки на 7.07 виклали
Але я зараз буду вже з Мукачево брати, звідти легше
Солотвіно- Київ
Хочу купе
75В• 19 июня в 13:42
Солотвино Київ через день ходить по парним.
На 13.07 інший потяг, пізніше продаж відкриється
Говорю відверто• 19 июня в 13:43
В детские написано что пускают только пассажиров с детьми до 14 лет. Интересно только когда остаются единичные места на вторых полках, то мама с маленьким ребенком как туда залезть должна. А если вы без детей, то там ехать ужасно, крики, визги, обосранные памперсы, хотя там и анонсировали пеленальный столики