Где тут 0?• 04 июля 2025
Питання,як предотварити спайки після полосної операції
Пройшла операція тиждень назад. Що робити щоб уникнути спайки?
Може порекомендуєте.
Карма хамелеона• 04 июля 2025
Один із варіантів не лежати постійно, активність має бути.
Але однозначно це всеодно що з розтяжками на тілі.
Вони або є або ні
Летюча помилка• 04 июля 2025
Мне рекомендовали как можно быстрее начать физ упражнения посильные для предотвращения. Я так и делала
Тундиринда• 04 июля 2025
На Ютубе есть информация. Ищите. Спайки - это естественный процесс. Но у одних людей они развиваются в месте разреза, а у некоторых начинают разрастаться дальше. Это редкий случай и там прогноз не хороший.
Каляка маляка• 04 июля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Вони або є або ні
Це має допомагати, але не напевно, я ходила за дві години після операції, а спайки все одно є(
Карма хамелеона• 04 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Бо якщо є індивідуальні особливості організму до цього, то хоч у бубен стучи.
Кашка-маняшка• 04 июля 2025
Мені сказали рухатись. Одразу після операції ходити, повертатися часто на ліжку. Любий рух вітається
Корсет_на_шурупах• 04 июля 2025
рух. А взагалі вже існує гель, який заливають спеціально, щоб не було спайок. Він дорогий, і в нас ще не практикують. Це чула від хірурга особисто, коли мамі робили операцію на кишківник.
Корсет_на_шурупах• 04 июля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
так, ще може бути така схильність((
Малая Налегке• 04 июля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я теж це чула
Я вся ваша• 04 июля 2025
Теж за рух, звичайно не тягати гантелі через тиждень, але легкі фізичні вправи з поворотами, нахилами орієнтуючись на своє самопочуття.
Где тут 0?
• 04 июля 2025
Я якраз ходжу. Питаюсь чуть нагинатись.
Боюсь ще ноги підіймати, но підіймаюсь(спускаюсь) на 3 сходинки вниз чи вверх).
ЗавЛабСнаб• 04 июля 2025
Уже ничего, есть противоспаечные препараты, но их при операции нужно вводить, но самое главное- это работа хирурга, если профи, спаек меньше, если нет, то ничего не поможет
Каляка маляка• 04 июля 2025
Ответ дляЗначит надо
Це дивлячись яка операція....хоч би крок зробити а не те що ходити...
Після якої Ви не можете зробити крок? Мене після полосної змусили ходити, пузо розпанахане вздовж.
Значит надо• 04 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
У мене було декілька...вставати дозволяли десь на 3й день...і то я падала без сил
Значит надо• 04 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
По перше після подібних операцій людина в реанімації...там точно ніхто вставати не дає
Каляка маляка• 04 июля 2025
Ответ дляЗначит надо
В реанімації за кілька годин примушують вставати, на другий день переводять в палату.
Значит надо• 04 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ви може про КС