Где тут 0?• 04 июля в 16:15
Питання,як предотварити спайки після полосної операції
Пройшла операція тиждень назад. Що робити щоб уникнути спайки?
Може порекомендуєте.
Карма хамелеона• 04 июля в 16:16
Один із варіантів не лежати постійно, активність має бути.
Але однозначно це всеодно що з розтяжками на тілі.
Вони або є або ні
Летюча помилка• 04 июля в 16:17
Мне рекомендовали как можно быстрее начать физ упражнения посильные для предотвращения. Я так и делала
Тундиринда• 04 июля в 16:17
На Ютубе есть информация. Ищите. Спайки - это естественный процесс. Но у одних людей они развиваются в месте разреза, а у некоторых начинают разрастаться дальше. Это редкий случай и там прогноз не хороший.
Каляка маляка• 04 июля в 16:23
Ответ дляКарма хамелеона
Вони або є або ні
Це має допомагати, але не напевно, я ходила за дві години після операції, а спайки все одно є(
Карма хамелеона• 04 июля в 16:24
Ответ дляКаляка маляка
Бо якщо є індивідуальні особливості організму до цього, то хоч у бубен стучи.
Кашка-маняшка• 04 июля в 16:25
Мені сказали рухатись. Одразу після операції ходити, повертатися часто на ліжку. Любий рух вітається
Корсет_на_шурупах• 04 июля в 16:31
рух. А взагалі вже існує гель, який заливають спеціально, щоб не було спайок. Він дорогий, і в нас ще не практикують. Це чула від хірурга особисто, коли мамі робили операцію на кишківник.
Корсет_на_шурупах• 04 июля в 16:31
Ответ дляКарма хамелеона
так, ще може бути така схильність((
Губки-уточкой• 04 июля в 16:31
Рецепт рухатись) Але, якщо є схильність організму, то спайки будуть(
Малая Налегке• 04 июля в 16:50
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я теж це чула
Я вся ваша• 04 июля в 16:50
Теж за рух, звичайно не тягати гантелі через тиждень, але легкі фізичні вправи з поворотами, нахилами орієнтуючись на своє самопочуття.
Где тут 0?
• 04 июля в 17:10
Я якраз ходжу. Питаюсь чуть нагинатись.
Боюсь ще ноги підіймати, но підіймаюсь(спускаюсь) на 3 сходинки вниз чи вверх).
ЗавЛабСнаб• 04 июля в 17:17
Уже ничего, есть противоспаечные препараты, но их при операции нужно вводить, но самое главное- это работа хирурга, если профи, спаек меньше, если нет, то ничего не поможет
Значит надо• 04 июля в 17:30
Це дивлячись яка операція....хоч би крок зробити а не те що ходити...
Каляка маляка• 04 июля в 17:34
Ответ дляЗначит надо
Після якої Ви не можете зробити крок? Мене після полосної змусили ходити, пузо розпанахане вздовж.
Значит надо• 04 июля в 18:08
Ответ дляКаляка маляка
У мене було декілька...вставати дозволяли десь на 3й день...і то я падала без сил
Значит надо• 04 июля в 18:09
Ответ дляКаляка маляка
По перше після подібних операцій людина в реанімації...там точно ніхто вставати не дає
Каляка маляка• 04 июля в 18:10
Ответ дляЗначит надо
В реанімації за кілька годин примушують вставати, на другий день переводять в палату.
Значит надо• 04 июля в 18:11
Ответ дляКаляка маляка
Ви може про КС