Трусиковед• Изменено 04 июля 2025
В аптеці вітаміни купуєте щоб робити маски для волосся?
Знайома каже шо купує вітаміни , ті що для уколір
І просто собі на голову втирає
Вітаміни групи В
І просто собі на голову втирає
Вітаміни групи В
Вилами по воде• 04 июля 2025
Да, в ампулах в аптеке, но я развожу ампулу в настойке мяты перечной и воде,1:1
Гл. Амурная• 04 июля 2025
А как эффект, кто давно пользуется - пошел рост? выпадение уменьшилось? И
Морская свинка• 04 июля 2025
І як її волосся виглядає? Вам подобається?
В молодості з вітаміном Е робила маски. Були соплі, а не волосся.
Вилами по воде• 04 июля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Мне помогает, но я делаю регулярно.
Выпадение уменьшается, подшерсток сразу видно)
Творю чудеса• 05 июля 2025
Я фармацевт. У нас купують ампульовану нікотинову кислоту втирать в шкіру голови і в шампунь додать, екстракт алое, вітаміни В1, В6, В12 в ампулах, олійні розчини віт А і Е, ефірні масла і щось ваяють. Подробиць не розказували.