Весёлая морковка• 05 июля в 11:11

Де в Києві роблять епіляцію на лазерів Candela?

Наче і світле прибирає. Діодний - то фігня для мене.
Та і в мене електроепіляція, тобто мало волосся, але на ногах таки ще є, ну і пару волосин на бікіні..
Світле усе, яке під певними кутами не світле, електроепіляєю довго і нереально по часу зараз...
Білий Лосик• 05 июля в 11:21
Спросите в лазерхаузе. Купероз там предлагали удалять им
вре_Динка• 05 июля в 11:32
Спробуйте краще електро- в рази краще. Я перейшла на електроепіляцію, шкодую що раніше не зробила це
автор Весёлая морковка • 05 июля в 11:37
Ответ длявре_Динка
я ж написала що робила електро!!! задоволена!! вже пройшло багато років. але ноги не дуже в моєму випадку. бо там багато фолікулів дрімала через те що до того 2 рази діод робила, що присипив. вже 10 років як почала електрр. і вже років 5 як все ок. але ноги хочеться все жтаки прибрати і на стехнах волосся і на голенях в цикл волосини попасти..
короче, електро - зе бест. але хочу добити непокорні фолікули правильним лазером
вре_Динка• 05 июля в 11:40
Ответ дляВесёлая морковка
Лазер же вам не прибере на завжди, деякі заснуть, потім знову прокинуться
Краще вже дочищатися електро, че на мене.
Вибачте що не прочитала повністю ваш топік
автор Весёлая морковка • 05 июля в 18:50
Ответ длявре_Динка
хай заснуть. мені вже 42 роки, тобто вже присипання нормально спрацює