Мяо мой мяо• 05 июля в 10:10
Квитки Укрзалізниця
Привіт
Хотіла у Вас дізнатися, просто цікаво
У когось виходило придбати квитки, коли "Сповістимо про вільні місця" та приходить повідомлення І нічого немає
Така злість бере ((
Хотіла у Вас дізнатися, просто цікаво
Така злість бере ((
Ковбой Хагис• 05 июля в 10:38
Ответ дляСмайликівна
Ви пишете ЗАВЖДИ немає на будь який потяг - то як це?я вам і показала, що є
Завжди немає це на протязі року. Малось на увазі що в будь-який сезон така проблема є. І це з 23го року. До того я купували квитки без проблем.
Звертаюсь до синьомордої тітки - людям треба їхати, коли їм треба, а не на коли є і коли УЗ викине ’на сьогодні’ як собакам декілька штук.
Не прохожу мимо• 05 июля в 10:44
Ответ дляКовбой Хагис
Бувають ситуації, коли ти не плануєш поїздку, і тоді квитки потрібні пізніше. Дивно, що не було проблем з квитками до 2023 (це я зараз про свої непопулярні напрямки), а тепер вільних місць завжди немає, на будь який потяг
В одній із подібних тем писала дівчина, яка працює на укрзалізниці, що квиткии бронюють на випадок необхідності військовим, тому квитків так мало в цьому році. Їх потім хитрозроблені касири перепродають задорого через касу
Ковбой Хагис• 05 июля в 10:50
Ответ дляНе прохожу мимо
Можливо (скоріш за все) так і є. Просто я їзжу постійно і у 22-23 роках на Волинь і з Волині їхало багато військових, і то було відчутно. Зараз військових саме на цьому напрямку значно менше. Я більше бачу дитячі групи, які їдуть на змагання або з них. Але це більш у період канікул. І це зрозуміло. Тобто факт таки є, що квитки не пускають у вільний продаж, а притримують.
ПлакалаВАвто• 05 июля в 11:13
Ответ дляИнста_Богиня
Я сьогодні весь ранок кліпаю і посміхаюсь щоб пройти там авторизацію. Аж бісить вже. О 8 відкрився продаж і вже одразу хтось викупив всі квитки..
Обновите Дию, я тоже клипала, крутила головой и ничего, а потом подсказали обновить и сразу прошла авторизацию
ПлакалаВАвто• 05 июля в 11:18
Год назад ехала поездом Харьков -Хелм из Киева, билетов в приложении нет, а половина поезда пустого, просто злость берет👿 от этих коррупционных схем заработка
Инста_Богиня• 05 июля в 11:36
Ответ дляПлакалаВАвто
Дуже дякую!
Сусановна• 05 июля в 18:49
Ответ дляПлакалаВАвто
Аналогічно, Київ-Хелм, одна в купе, квитки взяти неможливо
Квітка Миру• 06 июля в 14:28
Ответ дляКовбой Хагис
А ви завжди берете у останній момент? Подивіться на завтрв і весь тиждень наперед.
Дивилася за 2 тижні, не має
Ковбой Хагис• 06 июля в 16:46
Ответ дляКвітка Миру
Дивилася за 2 тижні, не має
Та я знаю, що немає. Але деякі хочуть довести що є. То просто дівчина мені відписала, що якщо вона дивилась вчора на вчора декілька квитків було, бо хотіла довести, що немає проблем взяти квиток. Але вчора на вчора був, а наступні 12 днів -ні. Тому я і питала її, чи вона завжди бере сьогодні на сьогодні.
Квітка Миру• 06 июля в 17:28
Ответ дляКовбой Хагис
Взяти день в день це напевно дуже велика удача