Мая твая не панимать• 05 июля в 11:13

А ви теж менш ретельно стали мити голову коли стали нігті гелем покривати?

Я вчора зняла, і при митті голови відчула що нарешті точкового масаж шкіри роблю.. і дійсно співрало що ті півроку що було на голові відчуття що треба пілінг, я як раз з гелем ходила
бювет_в_обед• 05 июля в 11:14
Не вижу связи
КоКоКоКоКоКо...• 05 июля в 11:15
Я мою голову не ногтями, поэтому разницы нет. Думаю, остальные тоже
Гопница-Советчица• 05 июля в 11:16
Як одне з одним пов´´язано?
руки_Крюги• 05 июля в 11:16
Мне гель никак не мешает делать свои повседневные дела так же, как делаю их без геля
Угги_в_горошек• 05 июля в 11:16
У вас что, ногти в 4см были?
Скоро_вчера• 05 июля в 11:21
Как гель-лак может мешать нормально мыть голову?
АБВГДэшница• 05 июля в 11:29
То вам так здалося, можливо? Бо свої нігті більш гострі, ніж гелі і сильніше дряпають шкіру
Там-тарарам• 05 июля в 11:30
Какая взаимосвязь?
Я вообще свою голову подушечками пальцев, а не ногтями.
Мама Чели• 05 июля в 12:55
у подруги было подобное + если ногти длинные и они на вас регулярно не домывать по неосторожности можно не только волосы