Мая твая не панимать• 05 июля в 11:13
А ви теж менш ретельно стали мити голову коли стали нігті гелем покривати?
Я вчора зняла, і при митті голови відчула що нарешті точкового масаж шкіри роблю.. і дійсно співрало що ті півроку що було на голові відчуття що треба пілінг, я як раз з гелем ходила
КоКоКоКоКоКо...• 05 июля в 11:15
Я мою голову не ногтями, поэтому разницы нет. Думаю, остальные тоже
руки_Крюги• 05 июля в 11:16
Мне гель никак не мешает делать свои повседневные дела так же, как делаю их без геля
АБВГДэшница• 05 июля в 11:29
То вам так здалося, можливо? Бо свої нігті більш гострі, ніж гелі і сильніше дряпають шкіру
Там-тарарам• 05 июля в 11:30
Какая взаимосвязь?
Я вообще свою голову подушечками пальцев, а не ногтями.
Мама Чели• 05 июля в 12:55
у подруги было подобное + если ногти длинные и они на вас регулярно не домывать по неосторожности можно не только волосы