Угги_в_горошек• 05 июля в 11:59
Хто їздив в Чорногорію на відпочинок?
Є там росіяни, якщо є то скільки?
Вимагаю спілкування• 05 июля в 12:06
Ответ дляУшла и Пришла
Є, правда частина з них, потім виявилась ’чокающімі’ киянами
Кияни не чокають
Вимагаю спілкування• 05 июля в 12:08
Ответ дляУшла и Пришла
Я теж так думала
Живу в Києві, ніхто не чокає
Мати драконів• 05 июля в 12:09
Ответ дляВимагаю спілкування
Русні там повно, автор, дуже багато. Менше в Хорватії
Теж повно. І неможливо відрізнити хто де((
Вимагаю спілкування• 05 июля в 12:09
Ответ дляМати драконів
Значно менше. Ще на Майорці мало їх , відносно звичайно
Ушла и Пришла• 05 июля в 12:09
Ответ дляВимагаю спілкування
Живу в Києві, ніхто не чокає
Не треба мене переконувати.
Я написала відповідь Автору і все.
Як би хотіла срачу, створила б тему про мову.
Я написала відповідь Автору і все.
В танке• 05 июля в 12:13
Так их везде полно или вы реально верите, что они не могут никуда поехать отдыхать и нет на это денег. Летите в бюджетное что-то там их будет мало
Угги_в_горошек
• 05 июля в 12:14
Ответ дляУшла и Пришла
Жесть (
Угги_в_горошек
• 05 июля в 12:15
Ответ дляВимагаю спілкування
Кияни не чокають
Тут ви праві ,кияни українською розмовляють
Угги_в_горошек
• 05 июля в 12:16
Ответ дляВ танке
Я була минулого року на Кіпрі ,не бачила жодного натяку на росіян
В танке• 05 июля в 12:18
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну если вы параноите, то может вообще никуда не стоит лететь, что то за отдых, будете вычислять это русня или русскоговорящий из Днепра
Угги_в_горошек
• 05 июля в 12:18
Ответ дляВ танке
Я ж кажу на Кіпрі їх не було,до чого ви мені зі своєї параноєю?
ОбережнаЯ• 05 июля в 12:19
Я тут живу, в Черногории... Русские есть, как и везде, где-то много, где-то нет, в Будве и Бару много, в Херцег Нови не много. Но тут много и украинцев из Херсонской и Харьковской областей, русскоговорящих, я не подхожу и не интересуюсь откуда они, поэтому точно определить не могу.
ПростоБелка• 05 июля в 12:20
Ответ дляМати драконів
В Хорватии практически нет русни по сравнению с той же Черногорией
Угги_в_горошек
• 05 июля в 12:25
Ответ дляПростоБелка
А чому так ?
Чорногорія більш лояльна до росіян чи їм швидше туди добратися?
Леопардові панчохи• 05 июля в 12:28
Ответ дляУгги_в_горошек
А чому так ?
Нет, в Черногории дешевле
Лгин• 05 июля в 12:31
Ответ дляУшла и Пришла
что такое чакающий? я из киева, не знаю
ОбережнаЯ• 05 июля в 12:31
Ответ дляУгги_в_горошек
А чому так ?
Дешевле, у многих тут есть недвижимость, бизнес.
Угги_в_горошек
• 05 июля в 12:38
Ответ дляКрем для арбуза
Реально багато. Тільки і бачиш авто з кацапськими номерами
А як вони туди добираються?
куркулиха• 05 июля в 12:41
Ответ дляУгги_в_горошек
А чому так ?
В хорватию им нужна виза, а в Черногорию безвизовый въезд
Крем для арбуза• 05 июля в 12:44
Ответ дляУгги_в_горошек
А як вони туди добираються?
На авто їдуть, своїм ходом. Теж була здивована. Там ще такі вузькі дороги в горах, де кордон перетинаєш. Стоїть собі така черга автівок і повно серед них русні.
ПростоБелка• 05 июля в 12:58
Ответ дляУгги_в_горошек
А чому так ?
В Хорватию виза им нужна. Есть тут русские, не спорю, но это единицы. Они так в глаза не бросаются. Сюда едут, если есть европейский паспорт у рашиста. Тогда он может приехать. Но в основном они тусят в Черногории, там прям целые комьюнити их
Бритоножка• 05 июля в 13:00
Черногория- дача России. У них там всегда было куча недвижимости. В этом году одна русская речь вокруг. А когда-то было иначе.
Там все розмивчато• 05 июля в 13:24
Були минулого літа. Є, але небагато і ведуть вони себе дуже тихо. На приклад було так, що ми з донькою в морі гралися, розмовляли, родина з дівчинкою по трохи наближалися до нас, а як почули що українською розмовляємо, то мовчки стрімко пішли геть.
На екскурсію попали з кацапами, вони тримались осторонь і розмовляли між собою буде тихо
Там все розмивчато• 05 июля в 13:26
Ответ дляМати драконів
Легко! Якщо родина з папою, то 90% росіяни. Та їх навіть по мордах видно. Якщо мама з дитиною, або мама+бабуся з дитиною, то скоріш за все наші українці
Там все розмивчато• 05 июля в 13:29
Ответ дляВ танке
Ну я теж з Дніпра, так ми російськомовні по походженню і в побуті між собою поки що на російській, але на людях і тим більш за кордоном виключно українською спілкуємось. Не дай Боже щоб хтось подумав, що ми ср@ні кацапи