Амбасадор щастя• 05 июля в 17:46

Хто реально з чоловіком поїхав закордон на море?

Це правда є таке?
Не будь КакСвета• 05 июля в 18:00
Ответ дляпразники не помню
Так может он воевать будет, а не только по морях кататься?
Вы нормальная вообще?
автор Амбасадор щастя • 05 июля в 18:00
Ответ дляАтятя_тётя
Що відкинути?
Тю
Зараз нормально написано
Перепрошую

Да, бронь є, і була, все вчасно було з тим оновленням . Нічого не порушував, в тцк особисто був по повістці даже якось.
Атятя_тётя• 05 июля в 18:01
Ответ дляSvitlo_
Так вчителі на заброньовані.
Відстрочка?
Сарафанное радио• 05 июля в 18:01
Ответ дляАтятя_тётя
А якщо вчитель? То вся школа втрачає?😂
У учителей отсрочка, это разные вещи
автор Амбасадор щастя • 05 июля в 18:01
Ответ дляАтятя_тётя
Ви хоч не вчителька української мови?😂
Ну як сказати. Та було просто нелогічне слово «але»
Я не про граматику ж
Пукимончиг• 05 июля в 18:02
Ответ дляСарафанное радио
Какие нужны документы для выезда?
На работе давали, там приказ на отпуск, потом типа справки, что руководство разрешает выезд, вытяг из резерв+.
Svitlo_• 05 июля в 18:03
Ответ дляАтятя_тётя
Відстрочка?
Так
Пукимончиг• 05 июля в 18:03
Ответ дляАмбасадор щастя
А можете більш допладно. Що було на кордоні, все в деталях +-)))
Ничего. Проверили документы и всё.
Сарафанное радио• 05 июля в 18:05
Ответ дляПукимончиг
Спасибо
Дай подивлюся• 05 июля в 18:05
Так автор, заброньовані чоловіки мають право виїзду закордоном під час відпустки.
Дзвоніть в держприкордонслужбу й вас докладніше проконсультують відносно пакету документів, необхідних для перетину кордону.
З тих, що вони не називають , але якщо прикордонник захоче дої....я, то спитає - страхування на період перебування закордоном (якщо самостійна поїздка, не турагенство, там передбачена страховка) й кошти , якщо я правильно пам´ятаю, з розрахунку 50 євро на людину на добу
бифидобактерияЖоржик• 05 июля в 18:06
Ответ дляНе будь КакСвета
Мій чоловік військовий. То раз на рік може виїхати.
может в каждый отпуск. к моей подруге муж военный 2 раза в год на 10 дней приезжает за границу
Все питаю зарання• 05 июля в 18:07
Ответ дляАтятя_тётя
Ви навіть не уявляєте скільки там українських чоловіків відпочиває. Дуже багато
Что значит очень много? Неделю назад 3 мужчин на автобус ехало в польшу.
бифидобактерияЖоржик• 05 июля в 18:07
Ответ дляпразники не помню
пора уже и вам на фронт
автор Амбасадор щастя • 05 июля в 18:09
Ответ дляПукимончиг
Ничего. Проверили документы и всё.
Якщо є така можливість і пам‘ять, можете перелічити доки, а я звірю або тррхи пізніше скажу які у нас. Бо я їх на руках не маю і не роздивлялася. Знаю що бронь довго, не от от закінчується
бифидобактерияЖоржик• 05 июля в 18:10
Ответ дляВсе питаю зарання
за границей же не только те, кто ездит в отпуск. но и те, кто давно выехал и живет за границей. поэтому много тут наших мужчин
автор Амбасадор щастя • 05 июля в 18:10
Ответ дляДай подивлюся
Стоаховку да, робитимемо , пакет Л, найдешевший)
Почемучка• 05 июля в 18:11
Ответ дляпразники не помню
Ви вже стільки років воюєте безвилазно на передовій?
Ms. Похвала• 05 июля в 18:11
Ехали автобусом в Кишинев, в аэропорт . В автобусе были мужчины призывного возраста. Значит выезжают.
Не будь КакСвета• 05 июля в 18:16
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Моему с трудом и один дают
автор Амбасадор щастя • 05 июля в 18:21
Ответ дляНе будь КакСвета
Моему с трудом и один дают
Шкода що у них немає якось законодавства. Чітко як на любій роботі. 28 днів на рік. Чого - неясно. Уже стільки нагребли людей! І досі «нема кому»
Придурошні.
Не знаю що вам казати. Що я дякую Вашому чоловіку»…якби мені таке сказали я б послала. Хоча за що, чітко сіормулювати не можу.
празники не помню• 05 июля в 18:21
Ответ дляНе будь КакСвета
Вы нормальная вообще?
Да, а что не так?
Все питаю зарання• 05 июля в 18:22
Ответ длябифидобактерияЖоржик
За ганицей может, и много, но на морях реально не часто встречаются
Не будь КакСвета• 05 июля в 18:23
Ответ дляпразники не помню
Да, а что не так?
Это был риторический вопрос. Ответ на него предельно ясен.
празники не помню• 05 июля в 18:23
Ответ длябифидобактерияЖоржик
пора уже и вам на фронт
Зачем?
празники не помню• 05 июля в 18:24
Ответ дляПочемучка
При чем тут я?
празники не помню• 05 июля в 18:25
Ответ дляНе будь КакСвета
Ясно, к нормальному диалогу не готовы
Не будь КакСвета• 05 июля в 18:26
Ответ дляпразники не помню
Ясно, к нормальному диалогу не готовы
К нормальному я всегда готова.
Чаклунка-ведунка• 05 июля в 18:27
Ответ дляНе будь КакСвета
У мене зять військовий, доброволець з першого дня.
Останні півтора (!) року жодної відпустки. Який закордон...
Вижимають з найкращіх людей всі сили(
автор Амбасадор щастя • 05 июля в 18:31
Ответ дляпразники не помню
Ясно, к нормальному диалогу не готовы
А що він по вашому робить? Ну 10 днів на морі, 355 - на війні. Що Ви реально таке написали? І для чого
Невгамовна шахиня• 05 июля в 18:32
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вижимають з найкращіх людей всі сили(
У мене чоловік так само. За весь час мав дві відпустки по 10 днів, більше не дають. Але так, він має право в ці дні з дозволу командування поїхати за кордон. Але коли їхати, якщо дорога займе половину всієї відпустки? Да і вдома накопичуються різні справи - з документами і тд. І він просто вдома побути хоче, в спокої, йому не до моря