Криниця щастя• 05 июля в 17:59

Ремонт Crocs.

Дівчатка, підкажіть. В кроксам модель Lite ride відірвався ремінець. Так шкода, вони майже нові. Супер клей не тримає, чи ще можна спробувати прикріпити. Мені просто щоб ремінець тримався, я їх не ношу з ремінцем на п´яту
сою не люблю• 05 июля в 18:01
А відірвати обидва на обох не варіант?
Некомильфо• 05 июля в 18:02
Сапожник просверлит дырочку и кнопку поставит. Или сами сделайте.

Или ’откусите’ всё кнопки, будут аккуратные дырочки.
Щебетуха• 05 июля в 18:04
На верёвочку завязать
Коли мовчу- приємна жінка• 05 июля в 18:05
Принесите в ремонт. Попросите сделать на кнопках. Можно такие сделать
Щебетуха• 05 июля в 18:08
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я представляю сколько это будет стоить, наверное грн 400
12 галюцинаций• 05 июля в 18:09
Встановіть закльопку/ кнопку самостійно або у майстерні
автор Криниця щастя • 05 июля в 18:12
Дякую дівчатка всім за поради. Спершу таки піду в майстерню попитаю. Всім гарного дня
Тень льва• 05 июля в 18:32
Ответ дляКриниця щастя
Есть еще клей, он именно резиновый, лучше в эпике спросить. Мне муж клеил вьетнамки крокс, я еще один сезон проходила.
Зубная фея• 05 июля в 19:05
Я заказала заклёпки к кроксам на али, 6шт в комплекте. У нас в продаже не нашла. Те, что видела, все не то. Там цена- копейки. Жду, скоро должны прийти.
автор Криниця щастя • 06 июля в 00:13
Ответ дляЗубная фея
А посилання можете скинути?
Зубная фея• 06 июля в 11:46
Ответ дляКриниця щастя
А посилання можете скинути?
Ссилки не можна кидати, видалять.Так і пропишіть заклепки крокси. Там різні розміри їх, є дитячі, дорослі і фірмові з крокодильчиком. Різний діаметр у дорослих.
автор Криниця щастя • 06 июля в 17:35
Ответ дляЗубная фея
Дякую, а то я шукала як джибітси, але вони не те
Метровий сантиметр• 07 июля в 00:21
То не треба підробок купувати і буде все норм.