Невгамовна Бу• 05 июля в 20:50
Сорієнтуйте по ціні заморских курортів.
Де є чорне море у нас? Румунія, болгарія? Це все?
Де дещевше і куди швидше? І де простіше з їжею буде/наявність ол інклюзів?
Розглядаємо готелі і квартири. Зірочка в тому що їде мама чоловіка. Мені б хотілося якось окремо. Тобто два номери/дві малюсінькі кв.
Всьго три дорослих і одна маленька дитина.
Автопортрет нурофена• 05 июля в 21:13
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну люли, хто забронював і не приїхав
Ну дивлячись на яких умовах ці люди забронювали.
Невгамовна Бу
• 05 июля в 21:16
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну так що таке «безкоштовне скасування»?
Я розумію «без передоплати». Це доїхав, прибув, заплатив, заселився.
А безкоштовне сказуванн….я можу взагалі не скасовувати ж))) ну тупо не приїхати. Бо як це - платно скасовувати?
Love_Love_Love_• 05 июля в 21:19
Ответ дляНевгамовна Бу
Я з чоловіком
Ми не знаємо чи 100% випустять з цієї клітки ж
Якої клітки?
Невгамовна Бу
• 05 июля в 21:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Якої клітки?
Ну чооловік іде, що ви дорочку вмикаєте
Ниф_ниф• 05 июля в 21:22
Ответ дляНевгамовна Бу
Це без задатку
Ниф_ниф• 05 июля в 21:22
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну чооловік іде, що ви дорочку вмикаєте
То ж з документами їде
КохайтесьЧорнобровi• 05 июля в 21:24
Ответ дляНевгамовна Бу
Бесплатная отмена бывает на разных условиях. Может за 3 дня до заезда отменить бесплатно, а может за 2 недели. Вам лучше всего забронировать просто тур, например в болгарию, потому что у вас нет видения ни как добираться, ни как бронировать, ни где остановиться. Если пока нет опыта путешествий не рискуйте
Невгамовна Бу
• 05 июля в 21:24
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Невгамовна Бу
• 05 июля в 21:25
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ось посилання, любе, для прикладу
Поясніть мені що я там знайшла
Хомо_сапиенс• 05 июля в 21:28
Вы живете в населенном пункте без турагентств? У вас в телефоне браузер открывает только Советчицу? Кто должен сделать вам бесплатный подбор по курортам с такими скудными вводными?
Отели, квартиры, свекровь, два номера, олинклюзив, две квартиры рядом, Болгария, Румыния
...Осталось вписать только еще Турцию, Албанию и Грецию.
Автопортрет нурофена• 05 июля в 21:28
Ответ дляНевгамовна Бу
Ось посилання, любе, для прикладу
Поясніть мені що я там знайшла
Ну ви тут знайшли перелік готелів під ваші дати і кількість людей
Миллениалка• 05 июля в 21:31
Ответ дляНевгамовна Бу
Я просто не розумію якикористуватися буквнгом
Плюс неясно чи нас випустять закордон; плюс всі хочуть гроші наперед я потім щоб нам їх не вертати;
Якось так мені важко
Сидіть дома, ходіть на ставок.За кордон то дорого, у нас небезпечно.
Хомо_сапиенс• 05 июля в 21:31
Ответ дляНевгамовна Бу
Я з чоловіком
Вы пивка дернули полторушку перед тем, как тему открыть?
Вы не знаете, на каких условиях сейчас могут выезжать мужчины?
Невгамовна Бу
• 05 июля в 21:40
Ответ дляХомо_сапиенс
Знаю
Но цеине означає що придурі не буде на кордоні
Невгамовна Бу
• 05 июля в 21:41
Ответ дляМиллениалка
Це не по темі
Скажений гудзик• 05 июля в 21:54
Ответ дляНевгамовна Бу
І я дещо не розумію
От написано два номери, 3 ліжка
Що це означає? Що в цю пропозицію реально входить два окремі номери???? Чи двокімнатний, ше й перегородка без дверей замість стіни
От написано два номери, 3 ліжка
Автор, вы раньше куда то выезжали на отдых?
Без QR коду• 05 июля в 22:01
Ответ дляНевгамовна Бу
Эх..і моє рідненьке червоне море
Но! Я кажу про такі, куди їхати. Не пливти, не летіти.
Болгарія. На букінгу відкриваєте і дивитесь. Ми собі так завжди шукали. Румунія буде дорожче, румуни самі масово їдуть відпочивати у Болгарію
Без QR коду• 05 июля в 22:02
Ответ дляНевгамовна Бу
Якось так мені важко
неправда, далеко не всі хочуть гроші наперед. Плюс у багатьох вказана опція безкоштовної відміни бронювання.
Зареєструйтесь на букінгу, там нічого складного нема. Заодно і будете бачити пропозиції зі знижками
Мама Чели• 05 июля в 22:33
Ответ дляНевгамовна Бу
Я з чоловіком
А чоловік знає, що ви готуєте йому квиток в один кінець? Прямо на кордоні під білі рученьки, і заберуть у місця не такі віддалені, щоб не по курортами їздив, а Батьківщину захищав. У мене відчуття, що ви з місяця впали чи під впливом якихось препаратів.
куркулиха• 05 июля в 22:34
А у вашій компанії є хтось більш кмітливий та спокійний? Хай би він займався плануванням. Бо діла не буде.
Невгамовна Бу
• 05 июля в 22:37
Ответ дляБез QR коду
І що Вам тут незрозуміло?
Скільки тут номерів
Невгамовна Бу
• 05 июля в 22:37
Ответ дляМама Чели
Брєд
Багато на морях наших
Невгамовна Бу
• 05 июля в 22:38
Ответ длякуркулиха
Є
Просто хочу посприяти, варіантт знайти
Скажений гудзик• 05 июля в 22:43
Ответ дляБез QR коду
Сейчас Болгария такая дорогая, что лучше уж Грецию смотреть
куркулиха• 05 июля в 22:47
Ответ дляНевгамовна Бу
Є
Просто хочу посприяти, варіантт знайти
Ні. Ви хочете, щоб хтось його знайшов за вас. Задурно.
Як в тому анекдоті:
- Той Олег такий тупий, що ми мусимо робити за нього його роботу!
- А Олег не такий і тупий…
Як в тому анекдоті:
- А Олег не такий і тупий…
Мама Чели• 05 июля в 22:53
Ответ дляНевгамовна Бу
Брєд
Багато на морях наших
у кого є гроші на хабарі, ті й їдуть. але я так зрозуміла, ви ж розраховуєте на те, що йому посміхнутися і побажають вдалої дороги безкоштовно, з країни, в якій триває війна. ой. що з вами балакати. їдьте. прямо дуже раджу їхати з чоловіком і його друзями. вам сподобається ))))
Невгамовна Бу
• 06 июля в 02:19
Ответ длякуркулиха
Як в тому анекдоті:
- А Олег не такий і тупий…
Як в тому анекдоті:
- А Олег не такий і тупий…
Хто замість мене? Ну, нехай і так. Можна мій чоловік сам пошукає? Дякую.