Весёлая морковка• Изменено 06 июля 2025

Зчесана рана

Чим краще обробляти зчесане об асфальт коліно?
Є Бетадин, є порошок Банеоцин (прострочений 6 міс), Левомеколь.
Чи можна промокнути Бетадином і потім нанести під пов´язку Банеоцин?
Рана сочиться.
Дякую
Триндичіха Байрактар• 06 июля 2025
Хирург в поликлинике лучше знает чем.
Ishoy• 06 июля 2025
Доя начала рану нужно хорошо промыть перекисью. Потом делать компрессы из Левомкколя или Бетадина. На стерильный бинтик наносите мазь, прикладываете к ране и заматываете не плотно адгезивным бинтом
автор Весёлая морковка • 06 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Хирург в поликлинике лучше знает чем.
Угу, в неділю прямо аншлаг хірургів в поліклініках
Триндичіха Байрактар• 06 июля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Вообще то на всяк случай напомню что в каждом районе есть травмункт.
Ishoy• 06 июля 2025
А, если Бетадин у Вас жидкий, а не мазь, то на ночь можно компрессы с Левомеколем, а днем просто мазать Бетадином
автор Весёлая морковка • 06 июля 2025
Ответ дляIshoy
Так, Бетадин розчин. Дякую!
Огірок та Помідорчик• 06 июля 2025
Бетадин, дважды в день
Масяня Я• 06 июля 2025
Обробляти Бетадином двічі на день. Все
Пишу з власного досвіду. Порада медсестри з травпункту.
Ніяких мазей /кремів і т д не можна наносити на відкриту рану
Огірок та Помідорчик• 06 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вы шутите, с разбитой коленкой
ОливьЕЖечка• 06 июля 2025
Моя донька якось зчесала собі обличчя об асфальт. Так як це обличчя, ми поїхали в лікарню рану промили і наклали повязку з синтоміцином. Лікар, пояснив, що загоєння повинно йти під ’мокрою’ (синтоміциновою) повязкою, щоб не було шрамів. Повязку змінювали кожен день. На 6-7 день з´явилась рожева шкіра. Шраму немає, є лише тонесенький поріз, якого майже не видно, мабуть був глибоким.
ОливьЕЖечка• 06 июля 2025
Ответ дляМасяня Я
Обробляти Бетадином двічі на день. Все
Не видумуйте. Все що сушить дає кірку, кірка дорівнює шрам.
Масяня Я• 06 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
А треба, щоб гниття спровокувало?
ОливьЕЖечка• 06 июля 2025
Ответ дляМасяня Я
А треба, щоб гниття спровокувало?
Ну, якщо накласти пов´язку з води, то може і спровокує, а мазі для таких ран, навпаки, пригнічують патогенну флору.
Бабулька• 06 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Хирург в поликлинике лучше знает чем.
Ви з тих кого лікарі вже знають в лице і по голосу в швидкій?
ОливьЕЖечка• 06 июля 2025
Ответ дляМасяня Я
А треба, щоб гниття спровокувало?
Я ось згадую себе, коли злетіла з гойдалки і теж зчесала коліно. Сушили, воно сохло, вранці встала, ногу зігнула, воно репнуло, процес загоєння не закінчувався. Шрам на коліні так і залишився. Якби ж тоді хтось підказав, що не треба давати утворюватись твердій кірці(
Мамаша в бигудях• 06 июля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Травмпункти працюють цілодобово
Королева ганделику• 06 июля 2025
Син зчесав собі лікті, коліна і бік.
Чимала площа.
У мене був Хлоргексидин у спреї (він не пече, на відміну від перекису водню).
Спочатку змила водою пиляку і кров у душі (без мила), потім щедро запшикала все Хлоргексидином.
Через декілька годин більшість ранок присохли, на ті, що залишилися мокрими, наклала сухі марлеві пов´язки стерильні з пакету.
Через пару днів у душі пов´язки обережно зняла. Де мені вигляд не сподобався, намастила трохи кремом календули.
Пройшло днів 10, зажило практично все без слідів, ще пару більш глибоких має рожеву шкіру.
Королева ганделику• 06 июля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Можна давати утворюватися кірці, тільки сушити треба, коли коліно зігнуте. Інакше так, буде тріскатися постійно.