КонФФетОшка• 06 июля 2025
Круті новини науки
Уявіть, скоро ( через пару років) зможуть створювати яйцеклітини і сперматазоїди зі звичайних клітин людини і отримати дитинку за допомогою ЕКЗ ( підсадка у матку ембріончика)
Релігійні люди, шах і мат
мимАпроходила• 06 июля 2025
Ответ дляВельми шановна
А в чому ’крутість’ таких новин, особливо для вас, автор?
Для женщин с ранним климаксом и отсутствием своих яйцеклеток -это очень круто.
Виниловая пластинка• 06 июля 2025
Ответ дляВельми шановна
А взагалі - дурня.
Безпліддя жінок - це ранні аборти, спровоковані викидні і вік (пізній).
В чоловіків - хворів на паротит (непривитий), наркоту, пізній вік для батьківства.
Це патології чи спосіб життя?
Какая вы дремучая...
Джем Шакіри• 06 июля 2025
Ответ дляИграю у края
Лучше б новые зубы научились выращивать просто и дёшево.
Разработки уже ведутся много лет, есть определенные достижения