Бабка-ежика• 06 июля в 17:17

Аквапарк Косино

Планували поїздку в аквапарк Косино, погода не радує, прогнозують 24-26 градусів. Хто там бував, як думаєте, це надто низька температура для відкритого аквапарку? Переносити поїздку? Дякую.
Верочка 100%• 06 июля в 17:21
Мне кажется для того региона это ещё и не холодно.
Мы были в средине сентября, утром иний лежал
автор Бабка-ежика • 06 июля в 17:22
Ответ дляВерочка 100%
Ого. Ви були на горках? Чи в теплих басейнах? Бо ми їдемо лише заради горок, термали не цікаві.
Верочка 100%• 06 июля в 17:23
Ответ дляБабка-ежика
Не , мы не были в аквапарке тогда. Если Вам только аквапарк нужен может есть смысл поехать в другой регион?
Та не реву я• 06 июля в 17:27
Я езжу туда круглогодично, и при минусовой температуре) бассейны же теплые, температура воды в среднем 38
Та не реву я• 06 июля в 17:28
Автор, уже увидела, в аевапарк едете - нет, не будет холодно
Коник-стрибунець• 06 июля в 17:32
Буде реально жарко, було 24-24 були в Солотвино, то вспіли згоріти, хоч і Крема з нагосили
автор Бабка-ежика • 06 июля в 17:32
Ответ дляТа не реву я
Дякую
автор Бабка-ежика • 06 июля в 17:34
Ответ дляКоник-стрибунець
Що правда?. Я взагалі ніколи не була в відкритих аквапарках, мені здається це такий дубак на мокрих гірках 24 градуси
Коник-стрибунець• 06 июля в 17:34
Ответ дляБабка-ежика
Так сонце реально палить активно з 12-00 до 16-00
автор Бабка-ежика • 06 июля в 17:35
Ответ дляКоник-стрибунець
дякую за відгук
Підмітайло• 06 июля в 17:37
Ответ дляВерочка 100%
А чим Закарпаття погане? Там, якраз, найтепліше
Підмітайло• 06 июля в 17:38
Ответ дляТа не реву я
На гірках?
Лівий Локіть• 06 июля в 17:38
там , читала, поручч якись Жайворонок є, пишуть, що не гірше, дешевше..
Підмітайло• 06 июля в 17:38
Ответ дляЛівий Локіть
Там немає гірок
автор Бабка-ежика • 06 июля в 17:47
Ответ дляЛівий Локіть
Жайворонок тільки басейни. А діти хочуть гірки
svetikmolcha• 06 июля в 18:16
Були там декілька днів тому, але було 32 градуси. Якщо буде сонячно і не буде вітру, то не змерзнете, але вода в басейнах холодна, якщо активно рухатись, то нормально. Гірки там класні, а якщо захочете зігрітися, то поряд є басейн з гарячою водою.
автор Бабка-ежика • 06 июля в 18:27
Ответ дляsvetikmolcha
Дякую. А при 32 нормально? Не надто жарко?
Чупа-чупс• 06 июля в 20:25
Автор, буде холодно, перенесіть поїздку. Була в аквапарку в Мукачево, при +30 на вулиці і легкому вітрі досить прохолодно в мокрому купальнику цілий день, а басейни там всі теплі. Грілися в критому приміщенні і гарячому басейні. Якщо при +24 ще й буде вітерець, то геть змерзнете
Чарівне зіллячко• 06 июля в 23:30
Якщо буде сонце, то буде норм. Якщо пасмурно, то прохолодно. Там він просто в полі стоїть, вітер так норм продуває.
svetikmolcha• 07 июля в 10:44
Ответ дляБабка-ежика
Ні, чудово, водичка в басейнах де гірки прохолодна.