Вообще не факт• 06 июля 2025

Что лучше отель или квартира посуточно?

Что выбрать квартиру посуточная или отель?в отеле нет толком кухни. Как вы бронируйте,через букинг?
Сундучок с каникулами• 06 июля 2025
Ответ дляВообще не факт
Отдых с семьей
где и какой состав. насколько все хорошо финансово?
Тріль!• 06 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Крім рестлрану є ще варіанти бюджетних кафе, піцерій і їїдалень, а також варіант готелю з харчуванням :).
В любом случае это намного дороже, чем готовить самостоятельно
Сундучок с каникулами• 06 июля 2025
Ответ дляТріль!
смотря какая цель отдыха. есть мамы зае..анные работой. им надо спать и гулять, а не на кухне торчать
автор Вообще не факт • 06 июля 2025
Ответ дляФайна пані
Смотря где и с какой целью.Квартиры прекрасно бронируйте на аэрнби. На букинге дороже
Та же самая дороже на букинге чем на эйрбнб?
Тріль!• 06 июля 2025
Ответ дляВообще не факт
Там совсем другие квартиры
И часто ещё просят и коммунальные оплатить, поэтому мне больше Букинг нравится
Khmelnichanka• 06 июля 2025
Ответ дляТріль!
Ну, скажімо так. Суто про себе пишу. В готелях є чайник в номері. І сніданок виходить дешевим :). Ну не хочу я, їдучи на 5-7 днів, щось виготавлювати. Піца (доставка в обід - і всі щасливі :) . Або дуже скромний дешевий готель на ’все включено’. Та якщо відпочинок довгий - тоді так, набагато вигідніше брати апарти і самому готувати. Або рвзігрівати готову їжу з кулінарії ))))
Фокус-Покус• 07 июля 2025
Мені завжди готелі більше подобались.
Зараз ми їздили в справах, жили в готелі недорогому. Квартира була б дорожче. Зранку творог їла, вдень в столовці харчувались, виявляється в Європі є столові, ввечері бутрики, салатик з супермаркету, перекуси це фрукти, печеньки ) так і пройшли 5 днів закордоном
Витратили не так і багато грошей на харчування
Файна пані• 07 июля 2025
Ответ дляВообще не факт
Да
Цідило правди• 07 июля 2025
Я майже завжди бронюю апартаменти, мені там затишніше. На крайняк - апарт отель з наявністю кухні.
В мене відносно здорове харчування, яке ніяк не в´яжеться з раціоном ресторанів чи кулінарій.
Зліпок ступні• 07 июля 2025
Если самим надо готовить, то квартира посуточная с кухней