Напланетянка• 06 июля в 23:36

Чим більше працюєш тим більше вимог до тебе?

Чим наприклад до колег які часто бігають на перекури. І їх ніхто не чіпає, а от коли робиш свою роботу то керівництво ще й намагається знайти за що б зачепити
Губной рояль• 06 июля в 23:38
перекуры тут не при чем
а в целом свои границы очерчивать нужно
Ніколи не збрешу• 06 июля в 23:38
Залежить він неуставних відносин із керівництвом. Любимчикам все пробачають
Сон і дрімота• 06 июля в 23:40
Всё, что выше написали правда )
verschwommenheit• 06 июля в 23:40
Да

Но я вот подлизался к начальнице и норм
автор Напланетянка • 06 июля в 23:40
І мене ще роздратувало те, що я була 2 тижні у відпустці, і коли прийшла то документація навіть не була роздрукована з того моменту як я пішла, а керівник постійно за те дрючив, що треба вчасно друкувати, і я прийшла ніде нічого немає. І всім все ок, він навіть зауваження їм не робив, а мене за кожну помилку носом тикає
Танго утрьох• 06 июля в 23:45
Це не про зачепити. Це про те, що на того, хто сумлінно працює без таких умовно ’перекурів’, можна навалити більше роботи, а відповідно і з нього зпитають про виконання.
Але не в усіх так керівників, від них залежить багато що в колективах.
ЛеньГуглить_правда• 06 июля в 23:47
Ответ дляНапланетянка
Кто везет - того и погоняют..
позволил себя запрячь - не жалуйся Шо на тебе ездят
на работе работают За деньги, а не выполняют прихоти бесплатно...
Надо разбираться... глубже в вопросе
Качка в тапцях• 07 июля в 00:22
Спорно.
Я помогала директору больше всех стала и.о. во время ее отпуска, потом она рекомендовала меня на свою должность, когда уходила.
Ms. Похвала• 07 июля в 08:15
Да, так и есть. Ведь надо чтобы работу курящих кто-то делал. Я на работе никому не помогаю, даже если есть возможность. С моим начальством потом эта помощь станет обязанностью.
Ms. Похвала• 07 июля в 08:16
Ответ дляКачка в тапцях
Спорно.
Зависит от порядочности человека. Кто-то оценит эту помощь как надо, а кто-то будет использовать без зазрения совести.
Гореотума• 07 июля в 08:19
Это так, но перекуры здесь ни при чем. Просто на кого-то можно валить и он стерпит и будет молча тянуть все, как домовая лошадь, а на кого-то и не повесишь, потому что и задатков нет, и молчать он не будет, если что.
Стриптизерка• 07 июля в 09:50
Хто везе, на тому і везуть, теж такою була, зараз порозумнішала, я не палю, але якщо за це не платять, або воно мене не розвиває, нехай коні пашуть.
Стриптизерка• 07 июля в 09:54
Ответ дляКачка в тапцях
Спорно.
Я теж, мене теж рекомендували, але кума комерційного закінчила 18 вищу освіту на диреХтора, і мене посунули. Толку мені з рекомендацій?