Напланетянка• 06 июля 2025
Чим більше працюєш тим більше вимог до тебе?
Чим наприклад до колег які часто бігають на перекури. І їх ніхто не чіпає, а от коли робиш свою роботу то керівництво ще й намагається знайти за що б зачепити
Ніколи не збрешу• 06 июля 2025
Залежить він неуставних відносин із керівництвом. Любимчикам все пробачають
Напланетянка
• 06 июля 2025
І мене ще роздратувало те, що я була 2 тижні у відпустці, і коли прийшла то документація навіть не була роздрукована з того моменту як я пішла, а керівник постійно за те дрючив, що треба вчасно друкувати, і я прийшла ніде нічого немає. І всім все ок, він навіть зауваження їм не робив, а мене за кожну помилку носом тикає
Танго утрьох• 06 июля 2025
Це не про зачепити. Це про те, що на того, хто сумлінно працює без таких умовно ’перекурів’, можна навалити більше роботи, а відповідно і з нього зпитають про виконання.
Але не в усіх так керівників, від них залежить багато що в колективах.
ЛеньГуглить_правда• 06 июля 2025
Ответ дляНапланетянка
Кто везет - того и погоняют..
позволил себя запрячь - не жалуйся Шо на тебе ездят
на работе работают За деньги, а не выполняют прихоти бесплатно...
Надо разбираться... глубже в вопросе
Качка в тапцях• 07 июля 2025
Спорно.
Я помогала директору больше всех стала и.о. во время ее отпуска, потом она рекомендовала меня на свою должность, когда уходила.
Ms. Похвала• 07 июля 2025
Да, так и есть. Ведь надо чтобы работу курящих кто-то делал. Я на работе никому не помогаю, даже если есть возможность. С моим начальством потом эта помощь станет обязанностью.
Ms. Похвала• 07 июля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Спорно.
Зависит от порядочности человека. Кто-то оценит эту помощь как надо, а кто-то будет использовать без зазрения совести.
Гореотума• 07 июля 2025
Это так, но перекуры здесь ни при чем. Просто на кого-то можно валить и он стерпит и будет молча тянуть все, как домовая лошадь, а на кого-то и не повесишь, потому что и задатков нет, и молчать он не будет, если что.
Стриптизерка• 07 июля 2025
Хто везе, на тому і везуть, теж такою була, зараз порозумнішала, я не палю, але якщо за це не платять, або воно мене не розвиває, нехай коні пашуть.
Стриптизерка• 07 июля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Спорно.
Я теж, мене теж рекомендували, але кума комерційного закінчила 18 вищу освіту на диреХтора, і мене посунули. Толку мені з рекомендацій?