Мяо мой мяо• 29 июня в 00:29
Як бути з роботою?
Коли любиш свою роботу, клієнтів навіть інколи🫣(працюю в торгівлі), але не хочеш туди йти через керівника і колег.
Це вже моя проблема останні пів року. Роботу люблю, через керівника не хочу на неї ходити
Фізик-ядерщик заочно• 29 июня в 00:33
План требует, матерится? Сиэрэм, повышение продаж? Держитесь
Мяо мой мяо
• 29 июня в 00:38
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
План не є великою проблемою. Просто переробили мотивацію, і тепер зарплата зменшилась( якщо навіть рік тому, при перевиконанні плану я могла заробити 28 тисяч на місяць, то по новому 24-25 потолок( якби ти не старався
Фізик-ядерщик заочно• 29 июня в 00:39
Ответ дляМяо мой мяо
Ну тут точно искать другое место
Я_и_моя_собака• 29 июня в 00:48
І в мене така ж ситуація. На роботу нн хочу через керівника. Але почались певні зміни в компанії, вирішила почекати що буде
А так то я вже звільнялась
Мяо мой мяо
• 29 июня в 00:58
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А так то я вже звільнялась
Я теж вже звільнялась) керівник почала вмовляти, пропонувати відпустку, інший графік. І мене якось шкода все стало тоді, що до мене так з душею, аби я не уходила тільки.
Психологічка• 29 июня в 01:02
Ответ дляМяо мой мяо
Хай умови праці роблять нормальні, а не оце все на емоції давлять. Кажіть, що вам для життя потрібно стільки грошей, а вони зменшили. Шукайте кращі умови
Я_и_моя_собака• 29 июня в 01:04
Ответ дляМяо мой мяо
Це не до вас з душею, а про себе вона думає в першу чергу. Вас же замінить потрібно
Мейк-ап форева• 29 июня в 07:29
Ответ дляМяо мой мяо
Не ведіться на це, з людьми зараз кепсько, от вона вас і вмовляла