Стріляний птах• 07 июля в 11:58
Девочки, что сейчас интересного на нетфликсе посмотреть?
Вчера вечером 40 мин листала. Так годного ничего не выбрала и спать пошла. Может, порекомендуете что-то?
мегамоСГ• 07 июля в 11:59
У мене з нетфліксом те саме, все кольорове, ніби цікаве, новинки, а подивитись немає що.
Роздратована шкіра• 07 июля в 12:39
З останнього, що подивилася (я люблю серіали) Ніхто цього не хоче, Плеймейкерка, Чорні Голубі, Резиденція, Відділ нерозкритих справ, Берлін
Несу пургу• 07 июля в 13:36
Така ж sрака, а все, на чому хоч трохи око зупиняється, то перекладу немає. Діти знов вмовили через того кальмара, і більше нІчого дивитись