Значит надо• 08 июля 2025
Хто займаєтесь таргетом або планує/хоче вивчитись?
Що б підштовхнуло вас до покупки курсу по таргету? Яка найважливіша деталь на це вплинула б?
Лгин• 08 июля 2025
Я вчилася самостійно, по інформації в Інтернеті. Тому що, мене звали на роботу, а в нашому районному центрі, таких не було.
Зараз я сама підприємець, то мабуть би купила, щоб свій час зекономити. На той момент ні.
ДелайКак_Я• 08 июля 2025
Ну яка ціль? Доволі рутинна та відповідальна робота можуть бути ціллю? Напевно ж цель дохід - адже це те, що найближчим часом не зникне, але дохід буде нормальним, якщо ви будете хоча б просто хорошим фахівцем, без зірковості