Клептоманка• 08 июля в 09:02
Який має бути дохід, щоб мати змогу купити за рік квартиру?
Приблизно, за який дохід на сім´ю ви б змогли купити квартиру вартістю 900 тис грн за 1 рік заощаджень?
Шкала Радощів• 08 июля в 10:51
Ответ дляКлептоманка
Якщо ви не в курсі, то в Києві і новобудовах геть пуста смарт коштує 880 тис грн
А Вы не можете сами 900 умножить на 2? Пришлось аж на Советчице тему создавать?
Шкала Радощів• 08 июля в 10:54
Ответ дляКлептоманка
Я і сказала всі вхідні. Маленька смарт, пуста, за 900 тис. Такі ціни є і я їх бачила особисто на сайтах. Не розумію цих тупорилих смайлів
А зачем им эта конура? Под сдачу разве что, если рядом с универом каким-то.
Летчица• 08 июля в 13:11
Ответ дляСнегурочко
Якби у вас дохід став 90, то ви би не продовжили жити на 15, це я вам 100%кажу. Бо на 15 к це не життя а виживання зараз
Ми обговорюємо конкретну ситуацію.
Якби в мене дохід став 90 тис під умову зібрати 900 тисяч на квартиру за рік, я б продовжила жити на 15 тис без проблем.